دوشنبه , ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
نگاه به غرب، اقتصاد را زمین‌گیر می‌کند/تفکر غربگرایان ذلیلانه است

نگاه به غرب، اقتصاد را زمین‌گیر می‌کند/تفکر غربگرایان ذلیلانه است


حجت الاسلام موسی غضنفر آبادی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر با اشاره به هفته بسیج اظهار داشت: تفکر بسیجی یک جریان سالم، انقلابی و خستگی ناپذیر است و توجهی به حواشی و اهانت‌ها ندارد و کار خود را پیش می‌برد.

وی بیان کرد: بسیج در همه موضوعات و به ویژه حوادث کشور حضور داردو نیروهای بسیجی در سخت ترین شرایط به مردم خدمت رسانی می کنند و به ویژه در حوادث غیرمترقبه بسیج پیشتاز خدمت رسانی به ملت است.

رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تفکر بسیجی معتقد به تلاش برای حل مشکلات کشور است و ما اگر در این سال‌ها در مقابل آمریکا و مستکبران جهان ایستاده ایم به دلیل داشتن تفکر بسیجی بوده است و این تفکر راهکار برون رفت از مشکلات کشور را تکیه بر توانایی های داخلی خودمان می داند.

نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: تفکر بسیجی معتقد به خودباوری، تلاش، فعالیت و نگاه به ظرفیت‌های درونی برای حل مشکلات کشور است و در مقابل تفکر منحط و ذلیلانه دیگری وجود دارد مبنی بر اینکه ما نباید به ظرفیت‌های درونی خودمان توجه کنیم و با نگاه به بیرون، مشکلات کشور حل و فصل می شود.

غضنفر آبادی تصریح کرد: طرفداران تفکر لیبرال با بهانه جویی، تنبلی و کم کاری معتقد هستند که تنها راه حل مشکلات ما در خارج از کشور است که این تفکر کاملاً ذلیلانه است و جلوی پیشرفت و توسعه کشور را می گیرد.

وی متذکر شد: ما در زمان جنگ حتی سیم خاردار هم نداشتیم اما امروز با تکیه بر توان داخلی و با روحیه بسیجی، توانسته‌ایم به اوج شکوفایی در عرصه دفاعی و نظامی برسیم و امروز کشور ما موشک های نقطه زن و پهبادهای بسیار دقیق دارد.

رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: همه باید هوشیار و بیدار باشند و بدانند که تنها راه نجات کشور در شرایط فعلی داشتن تفکر و روحیه بسیجی است و برای رفع مشکلات و پیشرفت کشور باید کار و فعالیت کرد و طرفداران تفکر لیبرال باید بدانند که نگاه به غرب،   اقتصاد ما را زمین گیر می کند و باید با تکیه بر ظرفیت های داخلی مشکلات کشور را حل و فصل کرد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : نگاه به غرب، اقتصاد را زمین‌گیر می‌کند/تفکر غربگرایان ذلیلانه است

نگاه به غرب، اقتصاد را زمین‌گیر می‌کند/تفکر غربگرایان ذلیلانه است

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش