سه شنبه , ۶ مهر ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
نگاهی به تاثیر فضای مجازی بر ارتباطات خانوادگی

نگاهی به تاثیر فضای مجازی بر ارتباطات خانوادگی


به گزارش خبرگزاری پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین، در این قسمت از «کام شیرین» دکتر رضا ناظری کارشناس برنامه  در خصوص بروز و ظهور فضای مجازی و رسانه های دیجیتال به عنوان ابررسانه و دور شدن از جهان واقعی و تاثیر آن بر زندگی افراد، دور شدن اعضای خانواده به واسطه فعالیت در فضای مجازی، مدیریت زمان و محتوا در استفاده از فضای مجازی و  موارد دیگر  با حاضران در استودیو به بحث و گفتگو خواهد نشست.

فصل ششم «کام شیرین» که چندیست روانه آنتن شده  سعی در مهارت آموزی در حوزه روابط بین فردی و فرهنگ گفتگوی خانواده جهت ارتباط بهتر اعضای خانواده با یکدیگر دارد.

این برنامه کاریست از گروه خانواده به تهیه کنندگی مرتضی یعقوبی، کارشناسی دکتر رضا ناظری و اجرای گیتی خامنه که دوشنبه ها بعد از گفتگوی ویژه خبری حوالی ساعت ۲۳:۳۰ روانه آنتن می‌شود و بازپخش آن سه شنبه ساعت ۱۴:۰۰ خواهد بود.

۵۸۵۸

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : نگاهی به تاثیر فضای مجازی بر ارتباطات خانوادگی

نگاهی به تاثیر فضای مجازی بر ارتباطات خانوادگی

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش