دوشنبه , ۵ خرداد ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
نگاهی آماری به دیدار ایران و برزیل/ برتری در حمله کافی نبود

نگاهی آماری به دیدار ایران و برزیل/ برتری در حمله کافی نبود

به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از فارس، تیم ملی والیبال ایران در دومین مسابقه خود در فینال لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ از ساعت ۰۲:۳۰ به مصاف برزیل رفت. شاگردان کولاکوویچ برای صعود به مرحله نیمه‌نهایی نیاز به پیروزی در این مسابقه داشتند، اما موفق به انجام این کار نشدند.

برزیلی‌ها در این مسابقه با نتیجه ۳ بر ۲ ایران را شکست دادند تا شاگردان کولاکوویچ دست خالی شیکاگو را ترک کنند. در پایان این دیدار میلاد عبادی‌پور توانست ۲۲ امتیاز برای ایران کسب کرده و عنوان امتیازآورترین بازیکن میدان را به خود اختصاص دهد.

ایران در این بازی، ۶۳ امتیاز از اسپک، ۱۴ امتیاز از دفاع، ۷ امتیاز از سرویس و ۲۰ امتیاز از اشتباهات حریف کسب کرد. برزیل هم ۵۴ امتیاز از اسپک، ۱۴ امتیاز دفاع، ۸ امتیاز از سرویس و ۳۳ امتیاز از اشتباهات ایران به دست آوردند.

انتهای پیام/

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: نگاهی آماری به دیدار ایران و برزیل/ برتری در حمله کافی نبود

نگاهی آماری به دیدار ایران و برزیل/ برتری در حمله کافی نبود

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش