سه شنبه , ۶ مهر ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
نکات جالب درباره رابطه مجیدی و نکونام

نکات جالب درباره رابطه مجیدی و نکونام


سپهر ستاری: فردا یکی از جذاب ترین تقابل های فوتبال ایران رقم می خورد، در فینال جام حذفی. جواد نکونام رودروی فرهاد مجیدی. دو دوست قدیمی که حالا چندان رابطه دوستانه ای ندارند. ارتباط این دو به سال ها قبل بازمی گردد، وقتی نکو بازیکن اوساسونا بود و فرهاد در کشورهای عربی بازی می کرد. این دو رابطه دوستانه و نزدیکی داشتند و با هم درباره استقلال حرف می زدند. مجیدی می دانست جواد طرفدار رنگ آبی است و قصد دارد یک روز دوباره به این باشگاه بازگردد. او گفته بود دوست دارد یک روز در این باشگاه همبازی باشند. بعدها این اتفاق قرار بود رخ دهد اما تصمیم امیر قلعه نویی، همه چیز را خراب کرد. در فصلی که جواد در انتقالی پر سر و صدا از لالیگا به استقلال ملحق شد، امیر قلعه نویی تصمیم گرفت تا فرهاد مجیدی را در لیست خرید خود قرار ندهد. نکونام در این ماجرا گناهی نداشت اما فرهاد او را مورد هدف قرارداد. مصاحبه کنایه آمیز مجیدی علیه جواد باعث شد تا او شوکه شود. ناگهان دوستی عمیق آنها خراب شد. نکونام هم بعدها مصاحبه ای کنایه آمیز برای فرهاد کرد و از بعضی تحرکات روی سکوهای ورزشگاه گفت. تیم فصل آنها هیچ ارتباطی نداشتند و از دور، دشمن بودند تا اینکه سرانجام قلعه نویی رضایت به بازگشت مجیدی داد. وقتی فرهاد آمد در ظاهر او و جواد رابطه دوستانه ای داشتند ولی کاملا مشخص بود در باطن، آن رفاقت قدیمی وجود ندارد. این اختلاف نظر مسکوت باقی مانده بود تا اینکه فرهاد مجیدی در مصاحبه ای اعلام کرد بعضی ها با داشتن یک سال سابقه در استقلال ادعای مربیگری این باشگاه را دارند، در حالی که نکونام یک سال بعد از این مصاحبه پیشنهاد آبی ها را رد کرد. جواد به مسئولان این باشگاه گفته بود قصد دارد فعلا در فولاد تجربه اندوزی کند. فصل قبل مجیدی دعوای خود با نکونام را علنی کرد. بعد از شکست فولاد مقابل استقلال در اهواز، فرهاد اتهاماتی به نکو و داور زد که باعث محرومیتش شد. سرمربی فولاد هم در مصاحبه ای گفت فرهاد آدم مجازی است و کنایه های سنگین دیگری زد. این دو هر چند امسال قبل از بازی فولاد و استقلال دست داد و عکس گرفتند اما کیست که نداند اصلا رابطه حسنه ای ندارند. البته که بخش عمده ای از اختلافات این دو از نظر نزدیکان شان سوءتفاهمی بیش نیست و می توانند آن را حل کنند. منتهی اینکه رفاقت آنها بعد از آشتی پابرجا بماند قابل پیش بینی نیست. به طور مثل فرهاد مجیدی و امیر قلعه نویی سال گذشته در یکی از هتل های تهران با هم ملاقات و ساعتی حرف زدند. به نظر می رسید دو طرف آشتی کرده اند. اتفاقا امیر قلعه نویی با پرده برداری از این جلسه به حمایت از فرهاد در روزهای سختش در استقلال پرداخت ولی همین دو سه روز پیش زخم های قدیمی سرباز کرد. الان امیر و مجیدی دشمن هم شده اند. بنابراین با توجه به رقابتی که بین نکونام و فرهاد وجود دارد بعید به نظر می رسد حتی در صورت آشتی، همه چیز حل و فصل شود. آنها ناخواسته با هم رقابت دارند و احتمالا این داستان حالا حالاها ادامه خواهد داشت.

۲۵۲ ۲۵۲

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : نکات جالب درباره رابطه مجیدی و نکونام

نکات جالب درباره رابطه مجیدی و نکونام

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش