نمایش سه بعدی بازی های المپیک ۲۰۲۰ در خارج ورزشگاه

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد: نمایش سه بعدی بازی های المپیک ۲۰۲۰ در خارج ورزشگاه در خبر علمی

به گزارش گروه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از تلگراف، بازی های المپیک ۲۰۲۰ تابستانی توکیو به شکل هولوگرام های سه بعدی در خارج از ورزشگاه ها نمایش داده می شود.   

برای این منظور شرکت ژاپنی NTT سیستم نوینی ارائه کرده است. در این سیستم نه لازم است ورزشکاران حسگرهای حرکتی همراه داشته باشند نه آنکه تماشاچیان از عینک های سه بعدی استفاده کنند.

به گفته NTT این سیستم به تماشاچیان امکان می دهد تا هولوگرام سه بعدی و تمام قد ورزشکاران را در تمام مسابقات تماشا کنند. سیستم مذکور Kirairi نام گرفته  و با استفاده از چند دوربین حرکات ورزشکار را رصد می کند. در مرحله بعد این تصاویر به دستگاه هایی منتقل می شوند که هولوگرام های سه بعدی را به طور واقعی در اماکن خارج از ورزشگاه نمایش می دهند.  

کوتا هیداکا، محقق ارشد این پروژه می گوید: تماشاچیان می توانند  از چهار جهت مختلف هولوگرام ورزشکاران را به طور سه بعدی تماشا کنند.

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید.


مشاهده : نمایش سه بعدی بازی های المپیک ۲۰۲۰ در خارج ورزشگاه

نمایش سه بعدی بازی های المپیک ۲۰۲۰ در خارج ورزشگاه

۲۳ February 2018 | 2:49 pm

دوره بازرسی جوش