سه شنبه , ۶ مهر ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
نقطه قوت استقلال به دردسر تبدیل شد/ سپاهان در کمین گلرهای آبی

نقطه قوت استقلال به دردسر تبدیل شد/ سپاهان در کمین گلرهای آبی


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، در فصلی که به تازگی آن را پشت سر گذاشتیم، یکی از نقاط قوت تیم استقلال درون دروازه بود جایی که سید حسین حسینی و رشید مظاهری دو سنگربان آماده این تیم بدون حاشیه وظیفه مراقبت از دروازه را به بر عهده داشتند و هر دو نفر هم عملکردی بسیار خوب داشتند.

آبی پوشان پس از ناکامی در فینال جام حذفی و از دست دادن دوباره قهرمانی در این مسابقات، در کمتر از یک ماه آینده باید در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الهلال بروند؛ تیمی که در تمام این مدت با استفاده از ثروتی که در اختیار دارد بهترین نقل و انتقالات را پشت سر گذاشته تا تبدیل به تیمی کهکشانی در سطح آسیا شود.

مجموعه استقلال تا همین روز یکشنبه درگیر جام حذفی بود و به همین دلیل نتوانست به صورت رسمی وارد بازار نقل و انتقالات شود و یارگیری آنها عملاً باید به تازگی آغاز شده باشد.

سید حسین حسینی کاپیتان دوم آبی پوشان و یکی از بازیکنان اصلی این تیم در سالهای اخیر، قراردادش با استقلال به پایان رسیده و رشید مظاهری علی رغم اینکه قرارداد دارد، هنوز تصمیم قطعی به ادامه همکاری با این تیم را نگرفته است. گفته می‌شود سپاهان که به تازگی پیام نیازمند را از دست داده به دنبال جذب یکی از دو دروازه‌بان استقلال است و این در حالی است که این خبر هنوز تایید نشده است.

به نظر می‌رسد در حالی که استقلال باید روز ۲۲ شهریور به مصاف الهلال قدرتمند و تقویت شده برود، این تیم با بحران دروازه‌بان روبرو است و مجیدی یا مدیریت باشگاه باید در اسرع وقت تکلیف دروازه این تیم را مشخص نمایند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: نقطه قوت استقلال به دردسر تبدیل شد/ سپاهان در کمین گلرهای آبی

نقطه قوت استقلال به دردسر تبدیل شد/ سپاهان در کمین گلرهای آبی

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش