چهارشنبه , ۷ آبان ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
نقاط حادثه خیز سواحل رودخانه های خوزستان شناسایی شود

نقاط حادثه خیز سواحل رودخانه های خوزستان شناسایی شود


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، علی حسین حسین‌زاده شنبه شب در جلسه ای که به منظور بررسی وضعیت سیل در استان خوزستان برگزار شد، عنوان کرد: بی شک در هر فعالیتی که از سوی مدیران دولتی صورت می گیرد، حضور مردم باعث اثرگذاری بیشتر این چنین فعالیت هایی می شود. مدیران تنها در کنار مردم می توانند مشکلات موجود را مرتفع کنند. مردم جامعه بسیار فهیم و وفادار هستند و تلاش های صادقانه مدیران را درک و قدر آنها را می دانند.

وی همچنین با اشاره به مشکلاتی که بر اثر بروز سیل در استان رخ داد، افزود: در چنین وضعیتی مدیران دولتی باید هوای مردم را داشته باشند، فرمانداران باید وضعیت را به درستی بررسی و تحلیل مناسبی برای اقدامات خود داشته باشند. متولیان سازمان آب و برق استان نیز باید فعالیت های خود را با نگاهی دوراندیشانه انجام دهد.

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری خوزستان تصریح کرد: سازمان آب و برق خوزستان باید نقاط حادثه خیز سواحل رودخانه های استان را شناسایی و وضعیت آنها را ساماندهی کند. لایروبی رودخانه ها و رسیدگی به وضعیت زهکش های اصلی در مناطق کشاورزی استان باید به صورت جدی مورد توجه قرار بگیرد؛ در این خصوص یک دورنمای چندساله معین و هر میزان اعتبار و زمان نیاز است لحاظ شود.

حسین زاده اظهار کرد: ساماندهی منطقه ای در استان به عهده فرمانداران است؛ فرمانداری ها امکانات زیادی در اختیار ندارد اما باید بتواند در شرایط بحرانی وضعیت موجود را کنترل کنند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اقتصاد : نقاط حادثه خیز سواحل رودخانه های خوزستان شناسایی شود

نقاط حادثه خیز سواحل رودخانه های خوزستان شناسایی شود

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش