چهارشنبه , ۳۰ مهر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
نظارت بر عملکرد مجتمع های خدماتی رفاهی قزوین تشدید شد

نظارت بر عملکرد مجتمع های خدماتی رفاهی قزوین تشدید شد


به گزارش خبرگزاری پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین قزوین؛ فیاض بیگدلی معاون فنی و نظارت اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین با اعلام این خبر گفت: با توجه به در پیش رو بودن ایام نوروز و افزایش حجم تردد و لزوم بهبود کیفیت خدمت رسانی به کاربران جاده ای، بازدیدها از این مراکز و مجتمع ها به شکل مستمر و هفتگی در قالب کمیته نظارت شهرستانها در برنامه کاری آنها قرار گرفته است.
وی اضافه کرد: در این راستا کمیته نظارت با بازدید سرزده و متوالی از این مجتمع ها در جریان عملکرد آنها در همه بخش‌ها اعم از وضعیت بهداشتی آشپزخانه، نمازخانه و سایر قسمت‌ها قرار می‌گیرد.
بیگدلی ادامه داد: بهبود کیفیت خدمات این مجتمع ها و رعایت اصول بهداشتی علاوه بر آن که به گسترش صنعت گردشگری کمک می کند گامی موثر در جهت کاهش حوادث جاده ای و افزایش ضریب ایمنی راه ها است.
وی از فعالیت ۳۲مجتمع خدماتی رفاهی بین‌راهی در سطح استان قزوین خبرداد و افزود: همچنین ۱۸مجتمع خدماتی رفاهی بین‌راهی نیز با مجموع مساحت ۵۲۴ هزار متر مربع در حال احداث است.

۴۶

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه نهانه: نظارت بر عملکرد مجتمع های خدماتی رفاهی قزوین تشدید شد

نظارت بر عملکرد مجتمع های خدماتی رفاهی قزوین تشدید شد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش