سه شنبه , ۶ مهر ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
نصب درجه دریاداری فرمانده جدید نیروی دریایی ارتش

نصب درجه دریاداری فرمانده جدید نیروی دریایی ارتش


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، در پی انتصاب امیر شهرام ایرانی» فرمانده نیروی دریایی ارتش توسط فرمانده معظم کل قوا و اعطای درجه دریاداری به وی، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در مراسمی درجه دریاداری او را نصب کرد.

در این مراسم که امیر سرلشکر «سید عبدالرحیم موسوی» فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، سردار سرتیپ بسیجی «محمد شیرازی» رئیس دفتر نظامی فرماندهی معظم کل قوا، امیر دریادار «خانزادی» فرمانده سابق نیروی دریایی ارتش و سردار سرتیپ پاسدار «ابوالقاسم فروتن» رئیس حوزه ریاست ستاد کل نیروهای مسلح و امیر «کامیابی» جانشین معاون نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح حضور داشتند، سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با تبریک مجدد این رخداد مبارک به فرمانده جدید نیروی دریایی ارتش و آرزوی موفقیت برای وی گفت: ان‌شاالله حرکت موثری که در دوره امیر خانزادی برای پیشبرد نیروی دریایی ارتش صورت گرفت، با سرعت، کیفیت و عمق بیشتری در دوره جدید فرماندهی نداجا تداوم یابد.

وی افزود: خدای بزرگ را شاکریم که با زحمات نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران امروز در خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان دغدغه‌ای نداریم و و نگاه‌ها به سمت مناطق دوردست دوخته شده است.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به رشد و بالندگی نیروی دریایی ارتش و حضور موفق و موثر آن در آب‌های دوردست، تصریح کرد: حقیقتاً اداره یک نیرو در دوران تحریم و فشارهای دشمن و خلأ‌های اعتباری کار سهل و آسانی نبوده و علاوه بر برنامه‌ریزی، تدبیر و کار عمیق؛ نیاز به نظارت میدانی، سنجش مداوم و مراقبت از پیشرفت درست امور دارد و باید همه کارهای‌مان با نظارت، کنترل و مراقبت‌های چندلایه و چند وجهی مورد صحت و دقت سنجی قرار گیرد.

سرلشکر باقری با تاکید بر قدرت افزایی روزآمد نیروهای مسلح به ویژه نیروی دریایی ارتش، نوسازی ناوگان نیروی دریایی و مجهز ساختن آن به سامانه‌ها و فناوری‌های جدید را امری مهم توصیف و خاطرنشان کرد: به لطف الهی و به مدد منابع انسانی مومن، متعهد، مصمم و انقلابی امیدواریم نیروی دریایی ارتش همراه با نیروی دریایی قدرتمند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی محکم‌تر و مصمم‌تر از گذشته در میدان‌های مأموریت حاضر و در سطح منطقه و فراتر از آن عزت و اقتداری در خور شأن نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت عظیم‌الشأن ایران را به نمایش بگذارند.

وی با قدردانی از زحمات امیر خانزادی طی دوره تصدی فرماندهی نیروی دریایی ارتش گفت: امیدواریم در دوره جدید فرماندهی نیرو با مدیریت دریادار ایرانی و در سایه دیپلماسی دفاعی فعال، حضور نیروی دریایی ارتش در فراتر از آب‌های سرزمینی توسعه یافته و شاهد رقم خوردن وقایع خرسندکننده‌ای مانند اعزام و حضور افتخارآمیز و اقتدارآفرین ناوگروه دریایی کشورمان در سن‌پترزبورگ باشیم.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : نصب درجه دریاداری فرمانده جدید نیروی دریایی ارتش

نصب درجه دریاداری فرمانده جدید نیروی دریایی ارتش

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش