دوشنبه , ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
نشست هیات رئیسه فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی برگزار شد

نشست هیات رئیسه فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی برگزار شد


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی، جلسه هیات رئیسه این فدراسیون با حضور کلیه اعضا در محل این فدراسیون برگزار شد و حاضران در این نشست، در خصوص مسائل جاری فدراسیون بحث و تبادل نظر کردند.

بنابراین گزارش در این جلسه هادی بشیریان رئیس فدراسیون ضمن تبریک ماه رجب و اعیاد پیش رو گزارشی از فعالیت‌های انجام شده و برنامه‌های پیش رو ارائه دادند.

وی گفت: رویکرد جدید فدراسیون بحث تمرکز زدایی و اعتماد به سایر بخش‌ها و هیات‌های استانی در برنامه‌های فدراسیون است.

در ادامه این جلسه در خصوص بررسی تقویم و بودجه پیشنهادی فعالیت‌های فدراسیون در سال ۱۴۰۰، بحث و تبادل نظر پیرامون رشته‌های اعزامی به سی و یکمین یونیورسیاد، اصلاحیه آیین نامه هیات‌های ورزشی استانی مراکز آموزش عالی و طرح برگزاری المپیاد ملی در سال ۱۴۰۱ بحث و تبادل نظر و مقرر شد.

همچنین در خصوص رشته‌های یونیورسیاد در کمیته فنی با در نظر گرفتن شرایط و امکانات مورد بررسی و اولویت بندی قرار گرفته تا در جلسه آتی تصمیم گیری شود.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: نشست هیات رئیسه فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی برگزار شد

نشست هیات رئیسه فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی برگزار شد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش