دوشنبه , ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
نتانیاهو: ترامپ متشکریم، فراموش نمی‌کنیم

نتانیاهو: ترامپ متشکریم، فراموش نمی‌کنیم


به گزارش روسیا الیوم، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در این مراسم با حضور دیوید فریدمن سفیر آمریکا در اراضی اشغالی از دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا به خاطر خوش خدمتی هایش برای این رژیم تقدیر کرد.

وی به اقدامات ترامپ در طول ریاست جمهوری از جمله به رسمیت شناختن قدس اشغالی به عنوان “پایتخت ابدی اسرائیل” و همچنین به رسمیت شناختن “حاکمیت” رژیم صهیونیستی بر بلندی های جولان و طرح به لصطلاح صلح وی موسوم به “معامله قرن” که نتانیاهو آن را “طرح صلحی واقع بینانه” توصیف میکند اشاره کرد.

همچنین بنی گانتس، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی نیز گفت: “من خوشحالم که ترامپ اورشلیم را به عنوان پایتخت اسرائیل به رسمیت شناخت و برای همیشه پایتخت ما باقی خواهد ماند. ما از این حمایت بسیار خوشحالیم و البته به همکاری با دولت جدید امیدواریم.”

 فریدمن نیز مدعی شد: ترامپ در ۶ دسامبر ۲۰۱۷ تصمیمی “شجاعانه” اتخاذ کرد و بنابراین “پیامی واضح به جهانیان رساند که ایالات متحده بدون ترس کنار متحدان خود ایستاده است.”

۳۱۰ ۲۳۳۱۰

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : نتانیاهو: ترامپ متشکریم، فراموش نمی‌کنیم

نتانیاهو: ترامپ متشکریم، فراموش نمی‌کنیم

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش