• Home
  • نایب رئیس فدراسیون جهانی دوچرخه سواری به تهران سفر می‌کند

نایب رئیس فدراسیون جهانی دوچرخه سواری به تهران سفر می‌کندبه گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، دیدار صالحی میری با «الشافر» رئیس رئیس کنفدراسیون دو چرخه سواری آسیا صبح امروز پنجشنبه انجام شد.

در این دیدار صالحی امیری ضمن اشاره به فعالیت های خوب فدراسیون دوچرخه سواری در این مدت و حمایت های صورت گرفته از آن ابراز داشت: برای حل برخی مشکلات پیش آمده خواستار حمایت همه جانبه رییس کنفدراسیون آسیا که نایب رئیس جهانی نیز می باشند هستیم.

وی تصریح کرد: انتظار داریم در چنین شرایطی مسئولین کنفدراسیون آسیا به کمک فدراسیون بیایند که انصافا دارند زحمات زیادی می کشند و به همین دلیل از شما دعوت می کنیم ضمن سفر به تهران از نزدیک شاهد زحمات شبانه روزی مسئولین و خانواده دوچرخه سواران کشورمان باشید.

سپس اسامه الشافر رییس کنفدراسیون دو چرخه سواری آسیا ضمن ابراز خوشحالی از این دیدار گفت: اتفاقا علاقه زیادی دارم به تهران سفر کنم و از نزدیک شاهد توسعه ورزش کشورتان و دوچرخه سواری باشم و ممنونم که از بنده دعوت کردید.

نایب رئیس فدراسیون جهانی تصریح کرد: بسیار خوشحالم که نگاه کمیته ملی المپیک از فدراسیون ها این‌گونه حمایت آمیز است و قطعا ما هم با همین نگاه از فدراسیون دوچرخه سواری ایران در عرصه آسیایی و جهانی حمایت کرده و تلاش خود را برای برطرف کردن مشکلات و دغدغه های احتمالی بکار خواهیم بست. همانطور که گفتید در راستای تعامل و همکاری مسائل برطرف خواهد شد و من هم تمام تلاشم را در همین راستا بکار خواهم بست.

در خاتمه این دیدار رئیس اماراتی دوچرخه سواری آسیا گفت: سفر به تهران را در دستور کار خود قرار خواهم داد و در آینده ای نزدیک این اتفاق خواهد افتاد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: نایب رئیس فدراسیون جهانی دوچرخه سواری به تهران سفر می‌کند

نایب رئیس فدراسیون جهانی دوچرخه سواری به تهران سفر می‌کند