سه شنبه , ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
ناوگان تاکسی‌های خودران در چین راه‌اندازی شد

ناوگان تاکسی‌های خودران در چین راه‌اندازی شد


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از نیواطلس، یک شرکت چینی به نام «اتو ایکس» سال گذشته با همکاری علی بابا تاکسی‌های رباتیک را آزمایش کرد. ماه گذشته نیز این شرکت نخستین پروژه پایلوت خودروی بدون راننده را در شهر شنژن اجرا کرد. اکنون اتو ایکس این طرح را برای عموم مردم ارائه کرده است.

ساکنان شنژنی که خواهان استفاده از «ربوتاکسی» هستند، می‌توانند در این طرح پایلوت ثبت نام و در این شهر شلوغ تردد کنند. در این طرح پایلوت هیچ راننده‌ای پشت فرمان حضور ندارد.

اتو ایکس برای پشتیبانی از سرویس جدید یک مرکز پشتیبانی راه اندازی کرده که مجهزتر از مراکز شانگهای و شهرهای دیگر است و به چند تأمین کننده اینترنت متصل است.

ربوتاکسی کاملاً خودران مذکور در حقیقت یک مینی ون کرایسلر پاسیفیکا است که ترکیبی از دوربین‌های وضوح بالا، لیدار و رادارهای دوربرد را در خود دارد و مجهز به سطح ۴و۵ قابلیت‌های خودران است.

مسافران این تاکسی‌های رباتیک می‌توانند در هر نقطه از سفر با پرسنل پشتیبانی صحبت کنند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه نهانه: ناوگان تاکسی‌های خودران در چین راه‌اندازی شد

ناوگان تاکسی‌های خودران در چین راه‌اندازی شد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش