چهارشنبه , ۱۳ مرداد ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
نام بازیکنان تیم فجر شهید سپاسی شیراز در تاریخ ماندگار می شود

نام بازیکنان تیم فجر شهید سپاسی شیراز در تاریخ ماندگار می شود


علی اصغر کلانتری پس از برتری قاطع فجر سپاسی مقابل شاهین بوشهر در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، اظهار داشت: این نسل از بازیکنان ما از نظر معرفت، همدلی و اخلاق باید در تاریخ، ثبت و ماندگار شوند و من دست تک تک آنها را می بوسم.

وی افزود: ما ۳۰ بازیکن آماده و همدل داریم و سختی بسیاری کشیدیم تا یک تیم واحد شدیم و خدا راشکر که حتی نیم امتیاز هم بدون تلاش و زحمت کسب نکردیم و این برد ارزشمند را به روح شهید سپاسی و هواداران خوبمان تقدیم می‌کنیم.

سرمربی تیم فوتبال فجرشهید سپاسی همچنین بیان داشت: قبلاً هم گفته‌ام که ما دو خاکریز در پیش رو داریم و باید حتماً آنها را فتح کنیم که با لطف پروردگار، خاکریز اول را فتح کردیم و از این لحظه کار خود را برای رسیدن به خاکریز دوم و شکست گل ریحان آغاز می‌کنیم و مطمئن باشید کار آسانی مقابل این تیم نداریم و از همه می‌خواهم توجه داشته باشند که کار ما هنوز تمام نشده و انشاالله با برد گل ریحان به هدف خود خواهیم رسید.

کلانتری در خصوص بازی مقابل شاهین بوشهر نیز اظهار داشت: ما ۱۰ فیلم از بازی‌های پیشین تیم شاهین را دیده بودیم و دو جلسه روی نقاط ضعف و قوت این تیم کار کردیم تا توانستیم از روی ضعف آنها به گل برسیم و موقعیتی هم به آنها ندادیم که این نشان از رشادت و تاکتیک پذیری بازیکنان ما بود.

وی از مسئولان درخواست کرد تا فرصتی وجود دارد، پای کار بیایند و از نماینده فارس حمایت کنند.

تیم فوتبال فجر شهیدسپاسی شیراز در هفته سی و سوم لیگ دسته یک فوتبال کشور، شامگاه دوشنبه در ورزشگاه پارس شیراز، با ۳ گل مقابل تیم مدعی شاهین شهرداری بوشهر به پیروزی رسید و یک گام دیگر به لیگ برتر نزدیکتر شد.

نماینده فارس در هفته پایانی این مسابقات، روز دوشنبه ۲۸ تیرماه در کرج به مصاف تیم انتهای جدولی گل ریحان البرز می‌رود و در صورت برتری، پس از ۸ سال جواز حضور در لیگ برتر را کسب خواهد کرد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: نام بازیکنان تیم فجر شهید سپاسی شیراز در تاریخ ماندگار می شود

نام بازیکنان تیم فجر شهید سپاسی شیراز در تاریخ ماندگار می شود

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش