یکشنبه , ۲۸ شهریور ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
«مکرون» از کودکی دچار مشکلات اخلاقی بود/ورزش ایران نباید سکوت کند

«مکرون» از کودکی دچار مشکلات اخلاقی بود/ورزش ایران نباید سکوت کند


سید کاظم اولیایی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر اظهار داشت: همه پیامبران الهی و در راس آنها خاتم پیامبران حضرت محمد (ص) سعی کردند بعد اخلاقی انسان را در کنار بعد جسمانی بارور نمایند و آنها بانی مکارم اخلاق در جامعه بودند. جامعه‌هایی که دور از مبانی اخلاقی باشد، جوامع حیوانی هستند چون اخلاق وجه تمایز اصلی انسان و حیوان است.

وی افزود: وقتی یک پیامبر تکذیب می‌شود یا مورد اهانت قرار می‌گیرد، در واقع اخلاقیات هدف قرار گرفته است و رییس جمهور فرانسه عامدانه و آگاهانه راس هرم اخلاق در دنیا، یعنی پیامبر اسلام (ص) را هدف گرفته است.

مدیرعامل پیشین استقلال گفت: امانوئل مکرون رییس جمهور فرانسه از کودکی دچار مشکلات اخلاقی در زندگی شخصی‌اش بوده است و تاریخچه زندگی او مشخص می‌کند به مسائل اخلاقی پایبند و معتقد نیست. او با مسائل اخلاقی چالش دارد و در مقابل به دنبال نظام سرمایه داری است. آن هم نظام سرمایه داری مبتنی بر مسائل ضد اخلاقی است و برای همین یکی از اقدامات وقیحانه او حمایت از توهین به سرچشمه اخلاق یعنی پیامبر اسلام است.

اولیایی تاکید کرد: در حالی که خیلی از غیر مسلمانان در نقاط مختلف دنیا به حمایت از پیامبر اسلام نسبت به مکرون واکنش نشان می‌دهند، متاسفانه در ایران این اتفاق نمی‌افتد. من انتظارم از جامعه ورزشکاران در این خصوص خیلی زیاد است. ورزشکاران ما که در شعار پایبند به مسائل اخلاقی و مذهبی هستند، اینجا باید وارد عمل شوند و واکنش‌های صریح خود را به این موضوع نشان دهند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: «مکرون» از کودکی دچار مشکلات اخلاقی بود/ورزش ایران نباید سکوت کند

«مکرون» از کودکی دچار مشکلات اخلاقی بود/ورزش ایران نباید سکوت کند

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش