جمعه , ۴ تیر ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
موفقیت حشد شعبی در جلوگیری از نفوذ یک تروریست خطرناک به کرکوک

موفقیت حشد شعبی در جلوگیری از نفوذ یک تروریست خطرناک به کرکوک


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از المعلومه، نیروهای حشد شعبی عراق در تازه‌ترین عملیات ضد تروریستی خود موفق شدند یک فرد مسلح خطرناک و عضو گروهک تروریستی داعش را در استان کرکوک بازداشت کنند.

بر پایه اعلام نیروهای مردمی عراق (حشد شعبی)، نیروهای لشکر ۱۶ موفق شدند از نفوذ یک تروریست داعشی خطرناک در استان کرکوک جلوگیری کنند.

این در حالی است که روز گذشته (۱۲ اردیبهشت ماه) نیروهای حشد شعبی مواضع تروریست‌های تکفیری داعش در شرق استان صلاح‌الدین را هدف قرار دادند. این عملیات عمدتاً در منطقه «توزخورماتو» واقع در صلاح‌الدین متمرکز بوده است.

منابع امنیتی اعلام کردند که هدف اصلی حشد شعبی از آغاز عملیات مذکور، پایان دادن به حضور بقایای عناصر تکفیری در صلاح‌الدین و مناطق حومه آن بود. این در حالی است که حشد شعبی پیش‌تر عملیات مشابهی را در استان دیالی انجام داده است.

گفتنی است، در ادامه تحولات امنیتی عراق، چندی پیش هم شماری از عناصر تروریستی داعش قصد داشتند به مناطقی از استان دیالی نفوذ کنند که دخالت به موقع نیروهای مقاومت «حشد شعبی» مانع از تحقق نیت پلید آنها شد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : موفقیت حشد شعبی در جلوگیری از نفوذ یک تروریست خطرناک به کرکوک

موفقیت حشد شعبی در جلوگیری از نفوذ یک تروریست خطرناک به کرکوک

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش