یکشنبه , ۶ مهر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
موسوی: خون پاک شهید سلیمانی ایران و جهان اسلام را بیمه خواهد کرد

موسوی: خون پاک شهید سلیمانی ایران و جهان اسلام را بیمه خواهد کرد

به گزارش گروه سیاست خارجی پایگاه خبری نهانه به نقل از فارس، سید عباس موسوی سخنگوی دستگاه دیپلماسی در پی شهادت سردار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس در صفحه توئیترش نوشت:«رسول خدا در شهادت حمزه سیدالشهداء و حضرت علی در شهادت مالک اشتر متاثر شدند، گریستند، صبوری کردند و وعده نصرت الهی دادند… و اسلام جهانی شد.»

وی افزود: «خون پاک  ⁧قهرمان مبارزه با تروریسم،⁩ ایران و جهان اسلام را بیمه خواهد کرد. ⁧ایران⁩ جاودانه و سربلند می ماند.»

 

 

به گزارش فارس، سردار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس بامداد امروز (جمعه) بر اثر حمله بالگردهای آمریکایی در بغداد به شهادت رسید.

محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران نیز در پی شهادت سردار سلیمانی، بیانیه ای را صادر کرد. وزیر امور خارجه در این بیانیه تصریح کرد: تمام ظرفیت‌ها را برای پاسخگو کردن رژیم جنایتکار و تروریست آمریکا به کار خواهیم بست.(اینجا بخوانید) 

ایرج مسجدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد در گفت‌وگویی درباره جزییات ترور شهید سردار قاسم سلیمانی گفت: ساعت یک بامداد امروز جمعه دو خودرویی که در حال انتقال شهید سلیمانی و آقای ابومهدی مهندس از فرودگاه بغداد به سمت شهر بغداد بودند، مورد اصابت حملات موشکی نیروهای آمریکایی قرار گرفتند و تمام سرنشینان آن که ۱۰ نفر از همراهان شهید سردار سلیمانی و ابومهدی از محافظان و همراهان بودند همه به شهادت رسیدند.

انتهای پیام/

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : موسوی: خون پاک شهید سلیمانی ایران و جهان اسلام را بیمه خواهد کرد

موسوی: خون پاک شهید سلیمانی ایران و جهان اسلام را بیمه خواهد کرد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش