دوشنبه , ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
موتورهای سنگین صنعتی را با خدمات پشتیبانی کامل خریداری کنید

موتورهای سنگین صنعتی را با خدمات پشتیبانی کامل خریداری کنید


به گزارش بازرگانی پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، وقتی حرف تولید کالای ایرانی و به ویژه کالاهای صنعتی به میان می‌آید، برای بیشتر مشتریان این کالا و تجهیزات، چه در حوزه صنعت و چه نیرو و…، قیمت مناسب، دوام و استحکام محصولات و دریافت خدمات پشتیبانی مطلوب اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.

دلیل هم این است که با توجه به تحریم‌های اقتصادی، خریداران کالاهای وارداتی از دریافت خدمات پس از فروش محصولات وارداتی محروم هستند و این انتظار برای آنها ایجاد می‌شود که برای خرید کالای ایرانی، خدمات پشتیبانی مطلوب دریافت کنند.

در این زمینه فابا موتور که زیر مجموعه شرکت فابا انرژی است به عنوان تولیدکننده موتورهای سنگین نیروگاهی و دریایی، ضمن ارائه محصولات بادوام و مستحکم، خدمات پشتیبانی کاملی به مشتریانش ارائه می‌دهد.

فابا موتور از دسته تولیدکنندگانی است که با تکیه بر دانش و تخصص نیروی کار حرفه‌ای، توانسته است سهم بزرگی در خودکفایی و توسعه صنعتی کشور داشته باشد و می‌توان گفت که این شرکت نمونه بارز تولیدکنندگان صنعتی است که در خراسان شمالی (بجنورد) در حوزه‌های زیر فعالیت می‌کند:

* تولید موتور ژنراتورهای گازسوز
*  موتورهای دیزلی
*  موتورهای دریایی
* رادیاتورها و سیستم‌های خنک‌کننده
* تابلوهای کنترل پنل و لوازم یدکی
* احداث و راهبری نیروگاه‌های مقیاس کوچک

این شرکت توانسته است در لیست محدود کشورهای سازنده موتورهای سنگین نیروگاهی و دریایی قرار گیرد.

در زمینه احداث و راهبری نیروگاه‌های مقیاس کوچک هم این شرکت با اجرای پروژه‌های متعدد، سهم خود را در مسیر خودکفایی و توسعه کشور برداشته و با ارائه خدمات در بخش‌های مختلف مهندسی و فنی، بازرگانی و اجرا، گام‌های موثری در این حوزه برداشته است.

ویژگی بارز موتورهای سنگین نیروگاهی و دریایی فابا موتور، استحکام، دوام و کیفیت بالای آنها و همچنین کاهش هزینه سرویس‌های دوره‌ای به دلیل ارائه خدمات سرویس‌دهی طولانی مدت به مشتریان این موتورهاست.

پس اگر شما هم دریافت خدمات پشتیبانی کامل و باکیفیت برایتان مهم است؛ اگر برای تجهیز کارخانه، خطوط راه‌آهن، کشتی‌رانی، برج‌های تجاری و مسکونی و… به تجهیزات باکیفیت، مستحکم و بادوام نیاز دارید به فابا موتور مراجعه کنید.

این مطلب، یک خبرآگهی بوده و پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اقتصاد : موتورهای سنگین صنعتی را با خدمات پشتیبانی کامل خریداری کنید

موتورهای سنگین صنعتی را با خدمات پشتیبانی کامل خریداری کنید

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش