پنج شنبه , ۸ آبان ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
موبایل های هواوی با ۷۰ اپلیکیشن پیش فرض به بازار می آیند

موبایل های هواوی با ۷۰ اپلیکیشن پیش فرض به بازار می آیند


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از گیزموچاینا، به نظر می رسد هواوی تصمیم دارد مدل های جهانی موبایل هایش را با ۷۰ اپلیکیشن پیش فرض به بازار عرضه کند تا به این ترتیب فقدان سرویس های گوگل جبران شود.

این تولید کننده چینی موبایل اجازه استفاده از نرم افزار شرکت های آمریکایی از جمله گوگل را ندارد به همین دلیل موبایل های آن در مقایسه با تولید کنندگان دیگر با عدم مزیت هایی روبرو هستند.

طبق گزارش یک وب سایت روسیMobiltelefon.ru، احتمال دارد هواوی ۷۰ اپلیکیشن پیش فرض را روی موبایل هایی نصب کند که در سال جاری میلادی به بازار عرضه می شوند.

پیش بینی می شود این اپلیکیشن ها شامل  محبوب ترین اپ های گوگل پلی استور یا  نسخه های جایگزین برای اپلیکیشن هایی باشند که به سرویس گوگل وابسته هستند.

البته اپلیکیشن های پیش فرض هواوی براساس منطقه عرضه موبایل، متفاوت خواهد بود.

از آنجا که موبایل های هواوی نمی توانند از سرویس های گوگل استفاده کنند، شرکت مذکور باید جایگزینی مناسب برای اپلیکیشن های محبوب مانند یوتیوب و گوگل مپس بیابد.

این گزارش اشاره می کند هواوی سرویس ویدئو خود به نام « هواوی ویدئو» را در ماه مارس سال جاری عرضه می کند.  احتمالا زمان عرضه این سرویس با رونمایی از موبایل «P۴۰» همزمان باشد.

در اپ استور هواوی(هواوی اپ گالری) هم اکنون حدود ۴۵ هزار اپلیکیشن وجود دارد . این در حالی است که در گوگل پلی استور حدود ۳ میلیون اپلیکیشن وجود دارد.

هواوی تصمیم دارد طی ۴ ماه آتی اپلیکیشن های پیش فرض را در حداقل ۹ مدل دستگاه نصب کند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه نهانه: موبایل های هواوی با ۷۰ اپلیکیشن پیش فرض به بازار می آیند

موبایل های هواوی با ۷۰ اپلیکیشن پیش فرض به بازار می آیند

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش