جمعه , ۴ تیر ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
مهمترین خبر اقتصادی سال ۹۹ چه بود؟

مهمترین خبر اقتصادی سال ۹۹ چه بود؟


 به گزارش خبرگزاری پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین، کاربران خبرانلاین به این سئوال که مهمترین خبر اقتصادی سال ٩٩ که بر زندگی شما تاثیر مستقیم داشت، چه بود؟ پاسخ‌های متعددی دادند.

برخی کاربران تاکید کرده‌اند ریزش بورس و افزایش تورم یکی از مهمترین اخبار اقتصادی بوده است. این موضوع یکی از پرتکرارترین موضوعات در میان پاسخ‌ها بود . بر این اساس بررسی‎ها نشان می‎دهد ریزش بورس در کنار از دست رفتن قدرت خرید یکی از مهمترین دغدغه‎های کاربران خبرانلاین بوده است .

 بسیاری معتقدند سال ۹۹ سال بسیار سختی برای اقتصاد ایران بود و اغلب مردم در این سال موقعیتی نامناسب را به لحاظ رشد قیمت‎ها شاهد بودند. در این میان حسن نیز گفته است: بدترین تجربه اقتصادی نوسانات قیمت بود که هر روز ما مردم قدرت خرید را از دست دادیم .

برخی دیگر از پاسخ ها نیز به مساله ریزش ارزش پول ملی بازمی‌گشت که شکلی دیگر از بازگوی بحران تورم بود.

۲۲۳۲۲۳

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: مهمترین خبر اقتصادی سال ۹۹ چه بود؟

مهمترین خبر اقتصادی سال ۹۹ چه بود؟

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش