سه شنبه , ۴ آبان ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
معاون رئیس‌جمهور باخانواده مدیرکل اسبق بنیاد شهیدخوزستان دیدارکرد

معاون رئیس‌جمهور باخانواده مدیرکل اسبق بنیاد شهیدخوزستان دیدارکرد


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی عصر امروز با حضور در منزل مرحوم جاسم صفات مدیرکل اسبق بنیاد شهید خوزستان با خانواده وی دیدار کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین شهیدی در این دیدار ضمن تسلیت درگذشت مرحوم صفات به خانواده اش اظهار کرد: وی یکی از رزمندگان دوران دفاع مقدس بود و این روحیه رزمندگی و جهادی را در دوران خدمت در بنیاد شهید خوزستان و سایر سمت های سابق خود حفظ کرده بود.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تصریح کرد: مرحوم جاسم صفات در مدت خدمت در بنیاد شهید دغدغه خانواده شهدا و ایثارگران را داشت و شبانه روز در مسیر خدمت به آنان تلاش کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، مرحوم جاسم صفات مدیرکل اسبق بنیاد شهید خوزستان هفته قبل به علت بیماری درگذشت.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : معاون رئیس‌جمهور باخانواده مدیرکل اسبق بنیاد شهیدخوزستان دیدارکرد

معاون رئیس‌جمهور باخانواده مدیرکل اسبق بنیاد شهیدخوزستان دیدارکرد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش