جمعه , ۷ آذر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
مصائب تکراری میکسدزون ورزشگاه آزادی/هرج و مرج،بی نظمی و دیگر هیچ+تصاویر

مصائب تکراری میکسدزون ورزشگاه آزادی/هرج و مرج،بی نظمی و دیگر هیچ+تصاویر

به گزارش خبرنگار ورزشی فارس، ابتدای امسال بود که مسابقات لیگ برتر به خاطر بلیت فروشی الکترونیکی به تعویق افتاد و مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ اعلام کردند تا زمانی که زیر ساخت های بلیت فروشی فراهم نشود مسابقات آغاز نخواهد شد.

در نهایت ورزشگاه های استان های مختلف با فراهم کردن شرایط باعث شدند تا لیگ برتر آغاز شود اما در شرایطی که سازمان لیگ روی چنین موضوعی برای تماشاگران و ورود و خروج آنها به ورزشگاه ها پافشاری کرد سالهاست که میکسدزون های استادیوم های کشور ما دچار مشکلات غیر قابل حل است که البته بخشی از این مشکلات به عدم سخت گیری سازمان لیگ باز می گردد. 

سال گذشته در گزارش های مختلف به مشکلات در میکسدزون استادیوم ها و به خصوص ورزشگاه آزادی اشاره کردیم اما به نظر می رسد این مشکل فعلا حل شدنی نیست. در شرایطی که نمایندگان رسانه های تصویری خواستار در نظر گرفتن محلی جدا برای مصاحبه با بازیکنان در میکسدزون هستند اما از سوی دیگر رسانه های مکتوب نیز با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنند.

شلوغی بیش از حد منطقه میسکدزون و عدم گنجایش این بخش از ورزشگاه آزادی باعث ایجاد اخلال در کار رسانه ها شده ضمن آنکه در بعضی مواقع اتفاقاتی نظیر مصاحبه مربیان بعد از حضور در کنفرانس در منطقه میسکدزون باعث ایجاد هرج و مرج فراوان در این قسمت می شود به طور مثال مربی که در کنفرانس پاسخگوی سوالات خبرنگاران بوده بار دیگر در منطقه میکسدزون اقدام به مصاحبه با رسانه ها می کند و طبیعتا با استقبال نمایندگان رسانه ها هم مواجه خواهد شد. 

 به طور مثال در دیدار استقلال و فجرسپاسی و در میکسدزون هم مهابادی و هم استراماچونی بعد از حضور در نشست خبری مجددا با خبرنگاران مصاحبه کردند. از طرفی پایه های فلزی حائل بین خبرنگاران و بازیکنان به شکلی است که هیچ وقت امکان ایستادن صحیح برای بازیکنان و خبرنگاران در میکسدوزن وجود ندارد و شاید بهتر باشد مسئولان سازمان لیگ با ایجاد وسائلی شبیه داربست یا حائل کننده های مشابه جایگاه خبرنگاران و بازیکنان را مشخص کنند تا از مشکلاتی که سالهاست در میکسدزون آزادی رخ می دهد جلوگیری کنند. 

 تصاویر میکسدزون شب گذشته بعد از دیدار استقلال و فجر سپاسی نشان می دهد که چه اتفاقاتی طی سال های گذشته در میکسدزون استادیوم آزادی رخ داده است:

آسیب‌دیدگی دو خبرنگار به علت شکسته شدن شیشه میکسدزون ورزشگاه آزادی
ناراحتی خبرنگاران از شلوغی میکسدزون ورزشگاه + عکس

فضایی ترسناک به نام میکسدزون!/ ورزشگاه یا میدان جنگ؟ مسأله این است! + تصاویر
هجوم تکراری سلفی بگیران به میکسدزون/ هیات فوتبال استان تهران دقیقا چه می‌کند؟+ تصاویر
ادامه تصمیمات خلق‌الساعه توسط هیات فوتبال این بار در میکسدزون آزادی+تصاویر
ادامه سریال ایرانی«سلفی در میکسدزون»قسمت بیست‌و‌پنجم/هیچکس همراه نیست!

میکسدزون ورزشگاه آزادی محلی برای گرفتن سلفی؟ + تصاویر
میکسدزون ورزشگاه جایی برای همه جز خبرنگاران +‌عکس

انتهای پیام/

 

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: مصائب تکراری میکسدزون ورزشگاه آزادی/هرج و مرج،بی نظمی و دیگر هیچ+تصاویر

مصائب تکراری میکسدزون ورزشگاه آزادی/هرج و مرج،بی نظمی و دیگر هیچ+تصاویر

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش