چهارشنبه , ۱۳ مرداد ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
مشکلی در زمینه تحویل و توزیع کالاهای اساسی در کشور وجود ندارد

مشکلی در زمینه تحویل و توزیع کالاهای اساسی در کشور وجود ندارد


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، عباس قبادی ظهر روز پنج شنبه در نشست ستاد تنظیم بازار استان ایلام در محل استاندار ایلام اظهار داشت: تحویل و توزیع کالاهای اساسی به صورت منظم انجام می‌شود و مشکلاتی در این زمینه وجود ندارد.

معاون بازرگانی داخلی وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: کالای اساسی و استراتژیک کشور با وجود تمامی مشکلات نظیر کرونا، تحریم و خشکسالی تاکنون تأمین شده و ذخیره این دسته از کالاها در شرایط مطلوب قرار دارد.

وی افزود: ستاد تنظیم بازار ایلام از لحاظ نظم در برگزاری، ابلاغ و اجرای قیمت مصوب و…جزو پنج استان اول کشور است.

معاون بازرگانی وزارت صمت یادآور شد: در راستای رفع مشکلات مرغداران، نهاده‌های ذخیره شده بین واحدهایی که با کمبود جدی مواجه هستند توزیع تا سبب کاهش جوجه ریزی نشوند.

وی بیان داشت: هماهنگی دستگاه‌های سیاسی، امنیتی ایلام در راستای رفع کمبود کالاهای اساسی بین مردم قابل تقدیر است.

قبادی ادامه داد: مسئولان حوزه صنعت باید به نحوی بر قیمت گذاری کالاهای اساسی نظارت داشته باشند که مردم در تأمین با مشکل مواجهه نشوند.

معاون بازرگانی وزارت بیان کرد: با توجه اینکه ایلام جز استان‌های محروم کشور محسوب می‌شود در بحث تأمین کالاهای اساسی مورد توجه ویژه سازمان صمت است.

وی، در خصوص تأمین شکر به اصناف و صنعت نیز افزود: هر صنف و صنعتی نظیر قنادی‌ها و سایر صنایع با ارائه پروانه کسب می‌تواند از اداره غله با قیمت مصوب ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان شکر تحویل بگیرد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اقتصاد : مشکلی در زمینه تحویل و توزیع کالاهای اساسی در کشور وجود ندارد

مشکلی در زمینه تحویل و توزیع کالاهای اساسی در کشور وجود ندارد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش