مشکلات کشتی با تدبیر وزیر ورزش حل شدنی است/نیاز به چانه‌زنی داریم

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد: مشکلات کشتی با تدبیر وزیر ورزش حل شدنی است/نیاز به چانه‌زنی داریم در خبر ورزشی

امیر توکلیان در گفتگو با مهر ضمن تاکید بر لزوم اتخاذ تصمیمی سرنوشت‌ساز در عرصه بین المللی کشتی اظهار داشت: در گام نخست باید به موضع‌گیری و همچنین حمایت وزیر ورزش، رئیس کمیته ملی المپیک و همچنین تابش رئیس فراکسیون ورزش مجلس اشاره کرد که با استعفای رسول خادم مخالفت کردند و همچنان بدنبال حل و فصل این مسایل هستند.

وی تصریح کرد: کشتی ایران در عرصه داخلی و بین المللی به شخصی مثل رسول خادم نیاز دارد و به نظر من باید با این موضوع همچون مسائل کلان ملی برخورد کرد. مراجع ذیصلاح باید با چانه زنی و مذاکرات لازم به مجامع بین المللی به راهکار مفید و منطقی دست یابند و کشتی را هر چه سریعتر از این وضعیت خارج سازند.

مربی پیشین تیم ملی کشتی آزاد افزود: بحث رسول خادم و فدراسیون کشتی، تاکید بر رویارویی با رقبای رژیم اشغالگر قدس نیست، بلکه منظور وی و تمامی اهالی کشتی این است که همچون مسایل کلان کشور مثل برجام به این موضوع هم بطور جدی نگاه شود.

توکلیان خاطر نشان کرد: باور کنید کسب افتخارات ملی و به اهتزاز در آوردن پرچم مقدس ایران در میادین جهانی و المپیک، اتفاق کمی نیست و متولیان ورزشی و سیاسی کشورمان باید کاری کنند تا مسیر ورزشکاران ما در رسیدن به این لحظه غرورآفرین هموار شود.

وی در پایان اظهار داشت: رسول خادم فردی شناخته شده ای ‌است که تا المپیک ۲۰۲۰ برنامه‌ریزی گسترده‌ای برای کشتی ایران تدوین کرده و امیدواریم شرایط به شکلی پیش برود که وی مجددا به اجرای برنامه‌هایش بپردازد. خوشبختانه تا به امروز که وزیر ورزش موضع بسیار خوبی در این خصوص اتخاذ کرده و ضمن مخالفت با استعفای رسول خادم ما را به بازگشت او امیدوار نگه داشته است.

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید.


مشاهده : مشکلات کشتی با تدبیر وزیر ورزش حل شدنی است/نیاز به چانه‌زنی داریم

مشکلات کشتی با تدبیر وزیر ورزش حل شدنی است/نیاز به چانه‌زنی داریم

۹ March 2018 | 10:24 am

دوره بازرسی جوش