مشکلات دانشجویان بازداشتی به حداقل رسیده است

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد: مشکلات دانشجویان بازداشتی به حداقل رسیده است در اخبار سیاسی

به گزارش گروه خبری نهانه به نقل از ایرنا، مجتبی صدیقی روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از امکانات و مراکز تحقیقاتی دانشگاه تربت حیدریه بدون اشاره به تعداد دانشجویان بازداشتی، در گفت و گو با خبرنگاران افزود: این امر بیانگر مدیریت خوب وزارتخانه و البته همکاری قوه قضاییه است و این دانشجویان با کمترین لطمه و صدمه به وضعیت تحصیلی شان آزاد شدند.
وی در خصوص امکانات خوابگاهی دانشگاه تربت حیدریه نیز گفت: با وجودی که دانشگاه قدمت زیادی ندارد، اما فعالیت های خوبی داشته و توانسته در فعالیت های آموزشی، علمی و تحقیقاتی و حتی حوزه بین الملل قدم های مثبتی بردارد و ادامه این روند توسعه و پیشرفت منطقه را نیز در پی خواهد داشت.
صدیقی افزود: با این حال دانشگاه تربت حیدریه با محدودیت های قابل توجهی مواجه و از جمله اینکه فاقد خوابگاه ملی است و از این روی برای رفع مشکل آن احداث خوابگاه ملکی برای دانشجویان این دانشگاه را از محل صندوق رفاه دانشجویی، بودجه عمومی و سایر مشارکت ها در اولویت قرار داده ایم که عملیات ساخت آن از سال آینده آغاز می شود.
در برنامه سفره یک روزه معاون دانشجویی وزیر علوم همچنین قرار است ضمن بازدید از پژوهشکده زعفران دانشگاه تربت حیدریه، از نرم افزار کاربردی (اپلیکیشن) زعفران این پژوهشکده رونمایی شود.
دانشگاه تربت حیدریه دارای دو هزار و ۵۰۰ نفر دانشجو، ۳۴ استاد ثابت و ۱۸۰ نفر استاد مدعو است که دانشجویان در ۲۷ رشته مشغول تحصیل هستند.
شهرستان ۲۲۵ هزار نفری تربت حیدریه در ۱۵۰ کیلومتری جنوب غربی مشهد قرار دارد.
۶۱۲۱/۱۷۴۴
خبرنگار: علیرضا حسینی مقدم **انتشار: علی اصغرافتاده

انتهای پیام /*

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید.


مشاهده : مشکلات دانشجویان بازداشتی به حداقل رسیده است

مشکلات دانشجویان بازداشتی به حداقل رسیده است

۲۴ January 2018 | 6:12 pm

دوره بازرسی جوش