دوشنبه , ۳ آبان ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
مشکلات اقتصادی با وصله‌پینه‌کردن و جابه‌جایی‌ افراد حل نمی‌شود

مشکلات اقتصادی با وصله‌پینه‌کردن و جابه‌جایی‌ افراد حل نمی‌شود


محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، با اشاره به معرفی وزرای پیشنهادی دولت به مجلس اظهار داشت: تیم اقتصادی دولت با وجود تمام زحماتی که انجام داده، در حل مشکلات اقتصادی مردم موفق نبوده است، اگر قرار است بدون تغییر در سیستم اقتصادی و بدون تغییر اساسی در تیم اقتصادی دولت، آقای روحانی بخواهند مشکلات اقتصادی را صرفا با «وصله‌پینه‌»کردن و یک سری جابه‌جایی‌ها حل کنند، به نظر من، امیدواری کمی در این زمینه وجود خواهد داشت.

حبیبی تصریح کرد: من فکر می کنم آقای رئیس جمهور باید بنای مورد ادعایشان مبنی بر عزل و نصب بر اساس شایسته سالاری -که تا به حال در این زمینه موفق نبوده اند- را مد نظر قرار دهند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: اکنون که آقای روحانی بیش از ۹۰ درصد پُست های دولتی را به اصلاح طلبان داده اند، باید قبول کنند که غیر از اصلاح طلبان افراد دیگری هم هستند که می توانند به ایشان کمک کنند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : مشکلات اقتصادی با وصله‌پینه‌کردن و جابه‌جایی‌ افراد حل نمی‌شود

مشکلات اقتصادی با وصله‌پینه‌کردن و جابه‌جایی‌ افراد حل نمی‌شود

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش