مشارکت سازمان میراث‌فرهنگی در سی‌و نهمین جشن پیروزی انقلاب اسلامی

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد: مشارکت سازمان میراث‌فرهنگی در سی‌و نهمین جشن پیروزی انقلاب اسلامی در اخبار فرهنگی

به گزارش گروه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، همزمان با فرارسیدن ۲۲ بهمن، چهار غرفه به همت سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در جلوی در اصلی این سازمان در خیابان آزادی برپا شده است و شرکت‌کنندگان در جشن انقلاب می‌توانند از این غرفه‌ها بازدید کنند.

غرفه صنایع‌دستی با حضور هنرمندان صنایع‌دستی، غرفه بسیج، غرفه کودک با برگزاری برنامه‌های هنری کودکانه مانند نقاشی و سفال و غرفه توزیع اقلام فرهنگی همراه با معرفی جاذبه‌های گردشگری و معرفی آثار فرهنگی تاریخی از جمله فعالیت‌های سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در برگزاری سی‌ونهمین جشن انقلاب اسلامی است.

همچنین به‌همت این سازمان محلی برای برگزاری برنامه‌های فرهنگی و هنری مانند نمایش خیابانی، خیمه‌شب بازی و مسابقه فرهنگی‌هنری تعبیه شده است و به ۵۰ نفر از برگزیدگان این مسابقه که با موضوع آشنایی با جاذبه‌های گردشگری و آثار فرهنگی تاریخی برگزار می‌شود، جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

نماز جماعت ظهر و عصر نیز به میزبانی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مطابق رسم همه‌ساله در این سازمان برگزار خواهد شد و شرکت‌کنندگان در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن می‌توانند در نماز جماعت ظهر و عصر در این سازمان حضور یابند.

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید.


مشاهده : مشارکت سازمان میراث‌فرهنگی در سی‌و نهمین جشن پیروزی انقلاب اسلامی

مشارکت سازمان میراث‌فرهنگی در سی‌و نهمین جشن پیروزی انقلاب اسلامی

۱۱ February 2018 | 3:10 pm

دوره بازرسی جوش