• Home
  • مسابقات فوتسال جام «نفس» برگزار می شود

مسابقات فوتسال جام «نفس» برگزار می شودبه گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، در آستانه فرا رسیدن ۳۱ اردیبهشت روز ملی اهدای عضو، مسابقات فوتسال جام نفس (یادبود فرشتگان جانبخش اهداکننده‌ی عضو) در راستای ارتقای فرهنگ معنوی اهدای عضو با حضور هشت تیم برگزار می‌شود.

سالانه حدود سه هزار بیمار چشم انتظار لیست‌های پیوند در ایران که تنها راه ادامه حیاتشان پیوند عضو از اعضای افراد مرگ مغزی است به علت نرسیدن به موقع عضو مناسب فوت می‌کنند و چه نیکو است که به هر طریقی سنت حسنه اهدای عضو ترویج پیدا کرده و حتی برای نجات جان یک نفر قدم برداریم.

در این راستا اولین دوره مسابقات فوتسال جام نفس (یادبود فرشتگان جانبخش اهداکننده‌ی عضو) با حضور هشت تیم از ۱۵ اردیبهشت آغاز می‌شود. این مسابقات به همت انجمن اهدای عضو ایران برگزار می‌شود

این مسابقات در سه هفته پنجشنبه‌ها و جمعه‌ها در سالن کشتیرانی تهران برگزار می‌شود و حضور تماشاگران آقا و خانم برای تماشای این دیدار و کمک به ترویج سنت حسنه اهدای عضو آزاد است.

پس از برگزاری مراسم قرعه‌کشی هشت تیم حاضر در این رقابت به شرح زیر گروه‌بندی شدند:

گروه یک
۱) پارسه داریوش
۲) مجریان صدا و سیما
۳) آریا تراز سورن
۴) فناوری اطلاعات ملل

گروه دو
۱) فوتبال ۱۲۰
۲) رستوران غنچه
۳) یاس ارغوانی
۴) تجارت الکترونیک تنیان

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: مسابقات فوتسال جام «نفس» برگزار می شود

مسابقات فوتسال جام «نفس» برگزار می شود