چهارشنبه , ۱۳ مرداد ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
مسئول کارگروه «ساماندهی رمزینه‌های سریع پاسخ » معرفی شد

مسئول کارگروه «ساماندهی رمزینه‌های سریع پاسخ » معرفی شد


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، حسن ملکی در این ابلاغ آورده است: بی تردید توجه همه جانبه به این موضوع مهم و با عنایت به پیگیری های بدون وقفه جنابعالی، ابعاد کمی و کیفی رمزینه ها مورد بررسی قرار خواهند گرفت و با زمان بندی دقیق سامان خواهند یافت.»

رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی ۱۱ انتظار را جهت بررسی و توجه در کارگروه «ساماندهی رمزینه های سریع پاسخ در کتاب‌های درسی بخش‌های نظری و فنی وحرفه ای و کاردانش» مورد تأکید قرار داده است.

تناسب محتواهای افزوده با ویژگی های روانشناختی هر دوره و پایه تحصیلی؛ تناسب محتواها با ساختار کتاب درسی مربوط، توازن در اختصاص محتواها به فصول و درس‌های مختلف کتاب؛ تنوع و جذابیت محتواها جهت ایجاد انگیزه در دانش آموز؛ تعیین تکلیف ارزشیابی مرحله‌ای و پایانی محتواهای اضافه شده، توجه به ابعاد فرهنگی؛ ارزشی محتواها همراه با ابعاد علمی و آموزشی؛ تعیین تکلیف دانش آموزان محروم از امکانات سخت افزاری و نرم افزاری مربوط، نحوه مواجهه با هزینه های پرداختی از طرف دانش آموز و جلوگیری از بار مالی خانواده ها؛ توانمندسازی معلمان و خانواده‌ها در استفاده از رمزینه ها، بهره مندی به موقع و زمان بندی شده از منابع کشف شده و سازمان های حامی و پیش بینی لوازم وجوه تأمینی و تدوین محتواها و هر موضوع دیگری که کارگروه مربوط بررسی آن را ضروری تشخیص دهد؛ از جمله انتظاراتی است که در این ابلاغ بیان شده است.

شایان ذکر است پیش از این علی محبی به عنوان قائم مقام رئیس سازمان منصوب شده بود.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : مسئول کارگروه «ساماندهی رمزینه‌های سریع پاسخ » معرفی شد

مسئول کارگروه «ساماندهی رمزینه‌های سریع پاسخ » معرفی شد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش