پنج شنبه , ۲ بهمن ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
مرگ ۶ نفر در جاده های همدان

مرگ ۶ نفر در جاده های همدان


سرهنگ رضا عزیزی، رئیس پلیس راه استان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین در همدان با اعلام مطلب فوق افزود: از ابتدای طرح نوروزی تا روز یکشنبه، ۶ نفر بر اثر سوانح جاده ای در همدان کشته و ۱۰ نفر مجروح شدند.

چهار تن از کشته های این سوانح در صحنه تصادف و ۲ نفر در بیمارستان جان خود را از دست دادند.

کارشناسان پلیس راه استان، سرعت غیرمجاز و عدم توجه به جلو را عامل بروز این سوانح اعلام کردند.

سرهنگ عزیزی خاطرنشان کرد: روزانه بیش از یک هزار و ۲۰۰ مورد تخلف رانندگی در جاده های همدان توسط دوربین های کنترل “هوشمند سرعت” ثبت می شود.

به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین: بنابر اعلام اداره کل هواشناسی همدان، بارش باران و در ارتفاعات بارش برف موجب لغزندگی بیشتر جاده های برون شهری این استان شده است، در گردنه اسدآباد و آوج شاهد بارش باران و برف و مه گرفتگی هستیم.

پلیس راه همدان از رانندگان خواست، در جاده های استان با سرعت مطمئنه حرکت کرده و حتما تجهیزات زمستانی همچون زنجیر چرخ و دیگر لوازم ضروری را همراه داشته باشند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه نهانه: مرگ ۶ نفر در جاده های همدان

مرگ ۶ نفر در جاده های همدان

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش