جمعه , ۲ مهر ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
مرگ مفت ۳۳۰ نفر در آذربایجان غربی!

مرگ مفت ۳۳۰ نفر در آذربایجان غربی!


سرهنگ فرمانی با اشاره به اینکه ۷۰ درصد از علل تصادفات عامل انسانی است، بیشترین علت تصادفات جاده‌ای در استان را عدم توجه به جلو با ۳۷ درصد عنوان کرد و افزود: عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه با ۱۶ درصد، انحراف به چب با ۱۳ درصد و ۱۱ درصد به علت رعایت نشدن حق تقدم به ترتیب از علل تصادفات جاده‌ای در محورهای استان است. رئیس پلیس راه آذربایجان غربی با اشاره به وقوع ۲۸۰ تصادف فوتی طی ۸ ماهه نخست سال در استان افزود: ۴۰۲۱ تصادف جرحی و ۱۷۱۸ تصادف خسارتی در محورهای مواصلاتی استان واقع شده که در پی آن ۷۵۴۸ مجروح و ۳۳۰ فوتی گزارش شده است.

او با اشاره به کاهش تصادفات جاده ای استان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته اظهار کرد: ۲۹۵ مورد تصادف منجر به فوت و ۳۶۰۸ تصادف منجر به جرح طی سال گذشته از محورهای استان گزارش شده است. رئیس پلیس راه آذربایجان غربی به محورهای پرخطر در استان، اشاره و با بیان اینکه محور ارومیه به سلماس پرتصادف ترین محور در استان است گفت: محور ارومیه به مهاباد، مهاباد به میاندوآب، محور میاندواب به بوکان و خوی به ماکو جز محورهای پر خطر در استان هستند.

۴۲۲۳۸

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: مرگ مفت ۳۳۰ نفر در آذربایجان غربی!

مرگ مفت ۳۳۰ نفر در آذربایجان غربی!

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش