دوشنبه , ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
مرگ عابرپیاده در دستبرد مسلحانه به طلافروشی

مرگ عابرپیاده در دستبرد مسلحانه به طلافروشی


به گفته شاهدان، این حادثه با تیراندازی همراه بوده و چند مصدوم نیز داشته است. در این سرقت یک نفر نیز به ضرب گلوله کشته شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان تبریز در این باره به خبرنگاران گفت: عابر پیاده در این سرقت به قتل رسیده و صاحب طلافروشی نیز زخمی شده است.

سرهنگ فرهنگ نوروزی افزود: ظهر روز سه شنبه چند سارق مسلح اقدام به سرقت از یک طلافروشی در خیابان حجتی تبریز کردند که در این سرقت یک نفر رهگذر به ضرب گلوله سارقان به قتل رسید و صاحب طلافروشی نیز مجروح شد.

وی ادامه داد: سارقان از محل متواری شده اند و پرونده اولیه تشکیل شد و شناسایی و دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت. خبرگزاری پایگاه خبری نهانه به نقل از ایرنا نیز به نقل از سرهنگ هاشم شعفی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی نوشت: یک نفر عابر پیاده بر اثر شلیک گلوله از “تفنگ شکاری” سارقان جان باخت.

۲۳۳۰۲

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : مرگ عابرپیاده در دستبرد مسلحانه به طلافروشی

مرگ عابرپیاده در دستبرد مسلحانه به طلافروشی

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش