شنبه , ۲۹ تیر ۱۳۹۸
طراحی سایت در اصفهان
مردم نگران قیمت نباشند/تداوم واردات گوشت قرمز

مردم نگران قیمت نباشند/تداوم واردات گوشت قرمز


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، انوشیروان محسنی بند پی شامگاه پنج شنبه در مراسم افتتاح یک فروشگاه زنجیره ای در شهر اندیشه از تلاش برای تامین مایحتاج ضروری مردم درآستانه سال نو خبر داد و اظهار داشت: تمام تلاش ما تامین مایحتاج عمومی و اقلام اساسی مردم در روز های پایانی سال است و برای تنظیم  و ساماندهی بازار جلسات برگزار شده و نمایشگاه های بهاره نیز در استان تهران و همچنین در هر یک از شهرستان ها برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: در شهرستان های استان تهران نیز بنا به تشخیص فرمانداران می توان تعداد نمایشگاه و فروشگاه های بهاره را برای پاسخگویی به نیازهای شهروندان افزایش داد.

استاندار تهران اضافه کرد: در نمایشگاه های بهاره اقلام و کالاها با تخفیف ۱۰ الی ۳۰ درصد با کیفیت و قیمت مناسب برای مردم عرضه خواهد شد و اجناس عرضه شده در این مراکز نیز تحت نظارت سازمانهای تعزیرات و نهادهای نظارتی خواهد بود.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اقتصاد : مردم نگران قیمت نباشند/تداوم واردات گوشت قرمز

مردم نگران قیمت نباشند/تداوم واردات گوشت قرمز

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش