پنج شنبه , ۱۰ مهر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
مذاکرات اولیه استاندار برای واگذاری تیم پیکان به هرمزگان

مذاکرات اولیه استاندار برای واگذاری تیم پیکان به هرمزگان


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، فریدون همتی گفت: پیشنهاد شده است با مشارکت و سهامداری صنایع غرب بندرعباس این اقدام عملیاتی شود.

وی افزود: در راستای تقویت روحیه امید و ایجاد انگیزه برای جوانان هرمزگان نیازمند تیمی قوی در هرمزگان هستیم که می‌تواند اثرات مثبت اجتماعی و اقتصادی فراوانی را به دنبال داشته باشد.

همتی در بخش دیگری از سخنان خود در این دیدار به ظرفیت‌ها و جاذبه‌های مهم سرمایه گذاری در هرمزگان اشاره کرد و گفت: سرمایه گذاری در بخش راه اندازی خط تولید قطعات خودرو در هرمزگان با توجه به موقعیت ویژه این استان می‌تواند گشایشی در حوزه اقتصادی ایجاد کند و علاوه بر تامین نیازهای استان‌های مجاور می‌تواند در کنار آن تولید قطعات صنایع دریایی را نیز عملیاتی کرد.

فرشاد مقیمی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، نیز با استقبال از پیشنهاد استاندار هرمزگان بیان داشت: در صورت سرمایه گذاری ساخت قطعات مورد نیاز در هرمزگان، این شرکت خرید ۵ ساله تولیدات را تضمین می‌کند و آمادگی حمایت از سرمایه گذاران را دارد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: مذاکرات اولیه استاندار برای واگذاری تیم پیکان به هرمزگان

مذاکرات اولیه استاندار برای واگذاری تیم پیکان به هرمزگان

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش