چهارشنبه , ۲۵ تیر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
مدیون استقلالم اما باید پیروز شویم

مدیون استقلالم اما باید پیروز شویم


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، علیرضا منصوریان، شامگاه چهارشنبه در نشست مطبوعاتی پیش از بازی حساس این تیم در برابر آبی‌پوشان پایتخت در ورزشگاه فولادشهر، اظهار داشت: امیدوارم میزبان خوبی برای تیم استقلال باشیم؛ خوشبختانه ما در دیدارهای آخر خود به کیفیت خوبی رسیدیم ولی به سه امتیاز بازی‌ها نرسیدیم.

وی درباره عملکرد استقلال افزود: استقلال با مربی جوان خود خوب کار کرده ولی به نظرم آن‌ها به خاطر کم‌تجربگی به حق‌شان نرسیدند و به نظر می‌رسد، با تفکراتی که استراماچونی و من داریم، فردا بازی خوبی را شاهد خواهیم بود.

سرمربی سبزپوشان نصف‌جهان درباره وضعیت بازیکنان سرباز ذوب‌آهن افزود:این ۳ بازیکن، سربازهای ذوب‌آهن هستند و هفته پیش نیز با ما بودند.خوشحالم که ۲۶ بازیکن آماده و باکیفیت داریم؛ مطمئنا اگر این بازیکنان به شرایط ایده‌آل خود برسند در ترکیب تیم ما قرار خواهند گرفت.

وی از بازگشت خلعتبری خبر داد و افزود: خوشبختانه محمدرضا خلعتبری نیز برگشته و فردا در ترکیب ۱۸ نفره ما حاضر است و من از این بابت خوشحالم.

منصوریان با بیان اینکه برای دقیقه به دقیقه بازی فردا تصویرسازی کرده‌ایم بیان کرد: فردا مخلوطی از بنزین سبز و تجربه را در زمین خواهیم داشت و برای دقیقه به دقیقه فردا تصویرسازی کرده‌ایم و برای شرایط تساوی، باخت و برد برنامه داریم و می دانیم در هر شرایطی چگونه بازی کنیم.

وی با بیان اینکه هیچ تیمی نتوانسته راحت از دست ذوب‌آهن در برود، افزود: حقیقتا سایپا نیز از ما فرار کرد و اگر بازیکنان با همان کیفیت بازی با تراکتور در بازی فردا ظاهر شوندنتیجه خوبی خواهیم گرفت.

سرمربی‌ تیم فوتبال ذوب‌آهن با اشاره به آمادگی همه بازیکنانش در بازی فردا ابراز داشت: خوشبختانه بازی فردا، جزو معدود بازی‌هایی است که ما همه بازیکنان خود را در اختیار داریم از شرایط خوبی در از این لحاظ برخورداریم. خلعتبری و ارسلان مطهری به جمع ما اضافه شده‌اند و شاید بستن لیست ۱۸ نفره فردا برای من قدری مشکل بود. من مجبور شدم ۲ بازیکن جوان را به لیست اضافه کنم و ۴ بازیکن را کنار بگذارم که احتمالا برای بازی در برابر پاس هر ۴ نفر آن‌ها فیکس در زمین باشند. 

وی درباره وضعیت مطهری افزود: ارسلان مطهری جزء بازیکنان بسیار خوب ما است که به تیم برگشته و اگر فردا روی فرم باشد خیلی می‌تواند به ما کمک کند.

منصوریان خود را مدیون استقلال عنوان کردو افزود: من تمام زندگی‌ام را مدیون استقلال هستم : من هوادار روی سکوی استقلال بودم و برای خود رویاپردازی می‌کردم و توانستم ۱۵ سال، شماره ۱۰ استقلال را بر تن کنم.همچنین مربی استقلال بودم و روزهای تلخ و شیرینی را با این تیم سپری کردم اما فردا به تنها چیزی که می‌اندیشم پیروزی ذوب‌آهن است و باید استقلال را ببریم.

وی با بیان اینکه در اصفهان آرامش دارد، افزود: انصافا اصفهان جایی است که من در آن آرامش دارم و شرم و حیا من اجازه نمی‌دهد به چیزی جز پیروزی ذوب‌آهن بیاندیشم.

وی همچنین بازگشت خود به فوتبال را مدیون ذوب‌آهن دانست و افزود: بخش اعظمی از زندگی من در استقلال گذشته است اما فردا می خواهم به پسرم بگویم که پدرش چه آدمی بوده است. من فردا با تمام توان تیمم را به مقابله با استقلال می‌فرستم زیرا خود را مدیون ذوب‌آهن میدانم که بعد از بعضی اتفاقات، مجددا مرا به فوتبال برگرداند.

سرمربی ذوب‌آهن مشکل ذوب‌آهن را در ضربات آخر عنوان کرد و افزود: اگر مشکلی وجود داشته باشد، بخاطر بی دقتی در ضربات نهایی است که مقصر آن نیز من هستم، که باید برای آن تمرین بگذارم ولی شور و اشتیاق در تیم ما موج می‌زند و شاید برای برخی تیم‌ها رویا باشد که ۲۶ بازیکن آماده در اختیار داشته باشند ولی برای منتبدیل کردن این ۲۶ نفر به ۱۱ نفر بازیکن اصلی سخت است. ما یک تیم هستیم و با هم پیروز می شویم، با هم می‌بازیم، با هم می‌خندیم، گریه می‌کنیم و غذا می خوریم و موفق می‌شویم.

وی با دعوت از هواداران ذوب‌آهن و سپاهان برای حضور در ورزشگاه بیان کرد: خوشبختانه در بازی‌های گذشته، فنس‌ها را برداشته‌آند تا هواداران راحت‌تر در ورزشگاه حاضر بشوند. امیدوارم فردا سبز و زرد همه در ورزشگاه حاضر شوند که اگر این اتفاق نیافتد، هواداران تیم میهمان می‌توانند استادیوم را پر کنند. اصفهان ۱۴ هزار کارگر دارد و من فکر می‌کنم می‌توانیم پذیرای حدود ۵ هزار نفر آن‌ها باشیم.

منصوریان در واکنش به خواسته استراماچونی مبنی بر استفاده از کمک داور ویدیویی در بازی ها خاطرنشان کرد: ما نیاز شدیدی به VAR داریم که به دلیلی از گفتن آن‌ معذورم. فکر می‌کنم اولین کسانی که دراین باره صحبت کنند، باشیم. در سال گذشته مربیان زیادی به خاطر این اشتباه هات متلاشی شدند و حتی برخی از شبکه‌های تلویزیونی می خواستند در ورزشگاه ها دوربین خط آفساید نصب کنند تا این اشتباهات کمتر شود.

وی نصب VAR را معضل بزرگی برای فوتبال این توصیف کرد و ادامه داد: این حق مسلۤم ما است که از کمک‌داور ویدیویی استفاده کنیم. در بازی ۲ روز پیش لیورپول و چلسی یکی از گل‌های بازی با استفاده از کمک‌داور ویدیویی برگردانده  شد و روی بازی تاثیر مستقیم گذاشت. نصب سیستم کمک‌داور ویدیویی یکی از الزامات فیفا است که لیگ نیمه‌حرفه‌ای ما باید حداقل آن را رعایت کند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: مدیون استقلالم اما باید پیروز شویم

مدیون استقلالم اما باید پیروز شویم

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش