• Home
  • مدیر شبکه سه سیما از گزارشگر پیشکسوت والیبال تقدیر کرد

مدیر شبکه سه سیما از گزارشگر پیشکسوت والیبال تقدیر کردبه گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از روابط عمومی شبکه سه، مراسم تقدیر از گزارشگر پیشکسوت والیبال سید جواد محتشمیان با حضور علی فروغی مدیر شبکه سه، محمدرضا داورزنی رییس فدراسیون والیبال، میثم فضلعلی مدیر گروه ورزش شبکه سه، مصطفی کارخانه مربی و پیشکسوت والیبال، بهزاد کاویانی مجری برنامه توپ و تور شبکه سه، وحید مرادی پیشکسوت ورزش و اجرای تلویزیونی، کیومرث کرده کارشناس و گزارشگر والیبال شبکه سه سیما برگزار شد.

در این جلسه به واسطه سال‌ها حضور موثر سید جواد محتشمیان به عنوان پیشکسوت، مربی، کارشناس و گزارشگر والیبال در شبکه سه سیما از وی تقدیر به عمل آمد.

در ابتدای جلسه بهزاد کاویانی، مجری برنامه «توپ و تور» اظهار کرد: آقای محتشمیان از چند جهت ممتاز بودند، هم اینکه بسیار صریح و بی پروا انتقاد خودشان را بیان می‌کردند، هم اینکه هیچ وقت به واسطه منافع خودشان کاری انجام نمی‌دادند.

در ادامه علی فروغی، مدیر شبکه سه سیما درباره فضای شبکه سه سیما عنوان کرد: آقای محتشمیان سال‌ها در رسانه ملی بودند و بیش از سه دهه در میدان ورزش حاضر بودند یعنی یک عمر پای ورزش گذاشتند. هیچ وقت هم هیچ توقع عجیبی نداشتند و همیشه در میدان و پای کار حوزه ورزش بودند و جالب است که در حوزه ورزش ایشان هم استاد دانشگاه و هم ورزشکار و هم مربی و هم تحلیلگر و هم گزارشگر هستند.

فروغی در ادامه خطاب به آقای محتشمیان افزود: استاد عزیز، از سال‌ها مجاهدت و تلاش شما در عرصه ورزش تشکر می‌کنم و بدون شک این سطح از فضای جهشی که والیبال بعد از انقلاب داشته، آقای محتشمیان و بقیه عزیزان موثر بوده‌اند.

در ادامه جلسه، داورزنی رییس فدراسیون والیبال گفت: بعد از سال ۲٠۱۲ آغاز یک اتفاق تازه در والیبال ایران بود و یک تحول در والیبال بعد از این زمان ایجاد شد. نقش محوری در انتقال این تحول به خانه‌های مردم را گزارشگرها داشتند. این اتفاق با کمک دوستات رسانه ممکن شد و مجموعه دوستان در حوزه رسانه کمک ما کردند که این رشته بین مردم رونق بگیرد.

رییس فدراسیون والیبال ادامه داد: افتخاری که در پیروزی بر امریکا و ایتالیا به دست می‌آوردیم و اینکه روسیه را در روسیه می‌بریم و برزیل را در برزیل، حس غرور به ایرانی‌های تمام دنیا داده است.

در پایان جلسه جواد محتشمیان عنوان کرد: من در این سال‌ها فقط تلاش کردم ظرفیت‌های بچه‌ها را به مردم نشان دهم. خوشحالم که الان مردم با توجه به ظرفیت‌ها و رکوردهای ما از والیبال ایران متوقع هستند. من سعی می‌کنم جایگاه تیم‌ها را به مردم معرفی کنم و البته نقش جوانان را در قرار گرفتن در مقابل بزرگان دنیا عنوان کنم. در کل مجدداً تشکر می‌کنم و ممنون هستم از همه دوستان عزیز.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: مدیر شبکه سه سیما از گزارشگر پیشکسوت والیبال تقدیر کرد

مدیر شبکه سه سیما از گزارشگر پیشکسوت والیبال تقدیر کرد