سه شنبه , ۸ مهر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
«محمود عباس» با وزیر خارجه آمریکا دیدار نکرد

«محمود عباس» با وزیر خارجه آمریکا دیدار نکرد


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از القدس العربی، یک منبع اماراتی برجسته در گفتگو با روزنامه صهیونیستی اسرائیل الیوم اعلام کرد که «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با حضور «مایک پمپئو» وزیر خارجه آمریکا در مقر این تشکیلات در رام الله مخالفت کرده است.

بر اساس این گزارش، محمود عباس اعلام کرده که وزیر خارجه آمریکا یک شخصیت نامطلوب به شمار می رود.

این منبع اماراتی اعلام کرد که پیام آمریکایی ها به رهبران تشکیلات خودگردان فلسطین در خصوص دعوت از آنها برای مشارکت در یک نشست به اصطلاح صلح منطقه ای با حضور نمایندگان برخی کشورهای عربی ارسال شده است.

حتی قرار بود پمپئو با حضور در مقر ریاست تشکیلات خودگردان در رام الله از رهبران این تشکیلات برای شرکت در نشست مذکور دعوت به عمل آورد اما تشکیلات خودگردان فلسطین با حضور پمپئو در رام الله و همچنین شرکت در نشست منطقه ای مخالفت کرد.

عربستان، مصر و اردن هنوز به دعوت آمریکا برای شرکت در این نشست پاسخ نداده اند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : «محمود عباس» با وزیر خارجه آمریکا دیدار نکرد

«محمود عباس» با وزیر خارجه آمریکا دیدار نکرد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش