جمعه , ۴ تیر ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
محمدرضا فرجی دبیرکل ستاد صیانت و مبارزه با تکثیر و عرضه غیرمجاز آثار سینمایی شد

محمدرضا فرجی دبیرکل ستاد صیانت و مبارزه با تکثیر و عرضه غیرمجاز آثار سینمایی شد


به گزارش خبرگزاری پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین، به نقل از روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری، در حکم حسین انتظامی خطاب به محمد رضا فرجی آمده است:

«با توجه به وظایف و ماموریت های ذاتی سازمان و با تکیه بر جلب همکاری و مشارکت همه جانبه صنوف سینمایی اعم از تهیه کنندگان، موسسات توزیع و پخش سینمایی و غیرسینمایی و نظیر آن و به منظور ایجاد امنیت و تثبیت و تقویت فضای اطمینان بخش برای عرضه آثار سینمایی و سمعی و بصری به موجب این حکم به عنوان « دبیرکل ستاد صیانت و مبارزه با تکثیر و عرضه غیرمجاز آثار سینمایی و سمعی و بصری » منصوب می شوید.

هماهنگی با نهادهای ذیربط وتشکیل ستاد مذکور با مشارکت صنوف سینمایی برای انجام فعالیت فرهنگی‏- ترویجی و مبارزه با شبکه های غیرمجاز، و هدایت دبیرخانه استانی ستاد مذکور از جمله مأموریت های جنابعالی می باشد.

توفیق جنابعالی را از خداوند متعال خواستارم. »

لازم به ذکر است در حال حاضر محمد رضا فرجی مدیرکل نظارت بر عرضه و نمایش سازمان سینمایی است.

۵۸۵۸

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: محمدرضا فرجی دبیرکل ستاد صیانت و مبارزه با تکثیر و عرضه غیرمجاز آثار سینمایی شد

محمدرضا فرجی دبیرکل ستاد صیانت و مبارزه با تکثیر و عرضه غیرمجاز آثار سینمایی شد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش