چهارشنبه , ۱۳ مرداد ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
مجلس به ارز ۴۲۰۰ تومانی پایان می‌دهد

مجلس به ارز ۴۲۰۰ تومانی پایان می‌دهد


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، حجت الاسلام محمد باقری بنابی در آیین تجلیل از جمعی از صاحبان صنایع شهرستان بناب با بیان اینکه توسعه فاز دوم شهرک صنعتی بناب در ۱۰۰ هکتار بعد از ۱۰ سال به اتمام رسیده و کار واگذاری به سرمایه گذاران به زودی آغاز خواهد شد؛ اظهار داشت: امیدواریم طرح توسعه ۲۰۰ هکتاری شهرک صنعتی بناب نیز در آینده نزدیک به اتمام رسیده و به متقاضیان واگذار شود.

وی اظهار امیدواری کرد که با ایجاد واحدهای تولیدی و صنعتی جدید شاهد ایجاد اشتغال جدید برای نیروهای جوان و بیکار منطقه باشیم.

نماینده مردم بناب و خوشه مهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اقدامات خوبی در مجلس برای حمایت از تولیدکنندگان و صنعتگران از قبیل اصلاح ارزش افزوده و سایر مباحث انجام شده است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس مصمم است با همکاری دولت جدید با حذف ارز ۴ هزار و ۲۰۰ تومانی به اقتصاد رانتی در کشور پایان دهد.

باقری بنابی در ادامه سخنان خود توسعه شهرک صنعتی بناب را مهم عنوان کرد و گفت: از سازمان صمت انتظار داریم موضوع را پیگیری کند و قطعاً با واگذاری قطعات در این شهرک سرمایه گذاران زیادی جذب شده و تحول زیادی را در بحث اشتغال شهرستان شاهد خواهیم بود.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : مجلس به ارز ۴۲۰۰ تومانی پایان می‌دهد

مجلس به ارز ۴۲۰۰ تومانی پایان می‌دهد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش