دوشنبه , ۵ آبان ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
مجلس از شعار دادن فاصله بگیرد

مجلس از شعار دادن فاصله بگیرد


یکی از انتقادهایی که نمایندگان فعلی مجلس به وکلای ملت دورۀ دهم داشتند این بود که مجلس دیگر در راس امور نیست و آن‌ها با شروع مجلس یازدهم تمام تلاش خود را برای برگرداندن قوه مقننه به رای امور خواهند کرد. 

هر چند که هنوز یک ماه از آغاز دورۀ یازدهم مجلس نگذشته و در این زمان کم نمی‌توان آن را قضاوت کرد؛ اما بر اساس طرح‌های پیشنهادی که مطرح می‌کنند همچون ختم قرآن در مجلس یا شنود تلفن همراه نمایندگان و آن را در راستای شفافیت می دانند، مشخص است که آنان از شعارهای انتخاباتی خود فاصله نگرفته‌اند. اگر رفتار و گفتار شعارگونه وکلای مردم ادامه پیدا کند، نتیجه‌ای جز دلسرد شدن مردم از آنان نخواهد داشت. 

با توجه به تحریم‌ها و ضرر اقتصادی که ویروس کرونا به اقتصاد کشور زد، مردم وضعیت مالی خوبی ندارند و بهتر است آقایان نماینده فکری برای بهتر شدن اوضاع بکنند.

وکیل‌المله ها باید فکری برای مبارزه با فساد علی الخصوص رانت خواری و باندبازی بکنند و مهم ترین اصل برای مقابله با فساد؛ تقویت بعد نظارتی مجلس است. 

همکاری و همراهی ۳ قوه مقننه، مجریه و قضاییه از مسائل ضروری در کشور است. امیدوارم این موضوع مورد توجه همه مسئولان باشد. 

* نمایندهمردم  سمیرم در مجلس دهم

۲۷۲۱۵

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : مجلس از شعار دادن فاصله بگیرد

مجلس از شعار دادن فاصله بگیرد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش