ماجرای برنامه سفر مدیران شرکت ملی مس به جام جهانی روسیه/مشاور مدیرعامل:سفر منتفی شد+سند

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد: ماجرای برنامه سفر مدیران شرکت ملی مس به جام جهانی روسیه/مشاور مدیرعامل:سفر منتفی شد+سند خبر اقتصادی:

به گزارش خبرنگار اقتصادی گروه خبری نهانه به نقل از فارس، طبق نامه‌نگاری‌های انجام شده بین مدیرعامل شرکت ملی مس، مدیر فرهنگی این شرکت و یک شرکت خدمات مسافرتی قرار بود تعدادی از مدیران کرمانی برای حضور در بازی‌های جام جهانی ۲۰۱۸ به روسیه و سنت پترزبورگ اعزام شوند که هزینه این سفر ۵۷ هزار و ۷۰۰ دلار برآورد شده بود.

مدیر حوزه مدیر عامل شرکت ملی مس ۲۶ دی ماه خطاب به مرتضی دلاوری مشاور مدیرعامل و مدیر گروه فرهنگی، اجتماعی این شرکت اعلام کرده بود که در خصوص سفر مرتضی دلاوری، اکبر ایرانمنش، حامد نجفی، سید امجد مسعودزاده، محمود محمودی نیا، محمدرضا کافی، احسان میرپاریزی، علی هاشمیان میمند و ناصر شهبازی به کشور روسیه، مدارک لازم از جمله گزارش توجیهی سفر و کپی گذرنامه افراد به دفتر مدیرعامل ارائه شود.

همچنین شرکت خدمات مسافرتی در تاریخ ۲۵ بهمن ماه در جدولی مبلغ ۵۷ هزار و ۷۰۰ دلاری را برای سفر ۱۳ نفره شرکت ملی مس را به این شرکت اعلام کرده بود.

در عین حال، دلاوری مدیر فرهنگی شرکت ملی مس نیز در تاریخ ۳۰ بهمن ماه در نامه‌ای خطاب به مدیر حوزه مدیرعامل اعلام کرده بود که نظر به موافقت مدیرعامل برای اعزام مدیران ورزشی شرکت ملی مس به جام جهانی روسیه، برنامه مربوطه در مورد بلیط پرواز و هتل محل اقامت جهت صدور دستور اقدامات لازم، ارسال می‌گردد.

گروه خبری نهانه به نقل از فارس در تماسی با دلاوری مدیر فرهنگی، اجتماعی شرکت ملی مس، برنامه این سفر را جویا شد که وی اعلام کرد: « افرادی که قرار بود به روسیه اعزام شوند،‌ مدیران عامل ۵ باشگاه ورزشی متعلق به شرکت ملی مس و همچنین ناظران ورزشی باشگاه‌ها بوده‌اند که البته این سفر با نظر مدیرعامل منتفی شده است.» هرچند در بین اسامی، نام دلاوری مدیر فرهنگی و اجتماعی شرکت ملی مس نیز به چشم می‌خورد.

وی دلیل این تصمیم را طولانی بودن مدت سفر (۱۲ روز) عنوان کرد و گفت: مدیرعامل دستور داده که متقاضیان می‌توانند با گرفتن مرخصی و هزینه شخصی به این سفر بروند.

این در حالی است که در نامه دلاوری به مدیر حوزه مدیرعامل شرکت ملی مس، به موافقت مدیرعامل با انجام این سفر اشاره شده بود.

دلاوری در عین حال گفت: هزینه این سفر معقول بوده و اقدامی غیر مرسوم نیست، در دوره‌های قبل نیز انجام شده است.

انتهای پیام/

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید.


مشاهده : ماجرای برنامه سفر مدیران شرکت ملی مس به جام جهانی روسیه/مشاور مدیرعامل:سفر منتفی شد+سند

ماجرای برنامه سفر مدیران شرکت ملی مس به جام جهانی روسیه/مشاور مدیرعامل:سفر منتفی شد+سند

۷ March 2018 | 2:38 pm

دوره بازرسی جوش