پنج شنبه , ۶ آذر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
لیگ نوزدهم نیمه تمام بماند/ در انتخابات اکثریت با باشگاه‌ها باشد

لیگ نوزدهم نیمه تمام بماند/ در انتخابات اکثریت با باشگاه‌ها باشد


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از دفتر ارتباطات و رسانه باشگاه تراکتور، میرمعصوم سهرابی در خصوص ادامه یا تعطیلی مسابقات لیگ برتر، اظهار کرد: فیفا به عنوان متولی فوتبال در دنیا، تصمیم‌گیری در این زمینه را به فدراسیون فوتبال هر کشور واگذار کرده است. از طرفی نیز کمیته پزشکی فیفا طی گفت‌وگویی رسماً اعلام کرده که لیگ‌های فوتبال فوراً تعطیل شود چرا که سلامت انسان‌ها به مراتب باارزش‌تر و مهمتر از فوتبال و درآمدهای ناشی از آن است.

سهرابی ادامه داد: با توجه به اینکه فوتبال ایران برخلاف کشورهای اروپایی، صرفاً هزینه بوده و درآمدی از آن عاید تیم‌ها نمی‌شود؛ پس بهتر است مسابقات لیگ نوزدهم نیمه تمام به پایان برسد.

وی افزود: باتوجه به نیمه‌تمام ماندن لیگ‌های معتبری همچون کشورهای فرانسه، آرژانتین و هلند و از سوی دیگر اصرار عجیب متولیان فوتبال ایران برای ادامه‌ی مسابقات، این موضوع در اذهان عمومی تداعی می‌شود که شاید فدراسیون با اسپانسری قرارداد همکاری دارد و به‌خاطر رفع تکلیف و منافع خودش، به ادامه مسابقات در شرایط کرونا اصرار می‌کند.

سهرابی خاطرنشان کرد: فدراسیون فوتبال باید هزینه‌ی باشگاه‌ها و همچنین سلامت بازیکنان را در اولویت نخست قرار داده و ادامه‌ی مسابقات لیگ نوزدهم را به طور کامل لغو کند و اکثریت باشگاه‌ها نیز طی مکاتباتی، از فدراسیون فوتبال درخواست لغو ادامه مسابقات را داشته‌اند.

سرپرست مدیرعاملی باشگاه تراکتور در خصوص پیشنهاداتش برای اصلاح اساسنامه فدراسیون فوتبال، گفت: باتوجه به اینکه بخش عظیمی از فوتبال ایران را تیم‌های لیگ برتری، دسته یکی، دست دومی و…. شامل می‌شوند و باشگاه‌ها با هزینه‌های خود چرخ فوتبال ایران را می‌چرخانند، پس تاثیر رأی باشگاه‌ها در انتخابات فدراسیون فوتبال، باید بیش از ۵۰ درصد باشد.

وی مطرح کرد: درخواست ما از دبیر کل فدراسیون فوتبال و کمیته تدوین اساسنامه فدراسیون فوتبال، این است که اکثریت حق رای با باشگاه‌ها باشد. چرا که معتقدیم اینکه باشگاه‌ها برای این فوتبال هزینه کنند؛ ولی رای سایرین در انتخاب رئیس فدراسیون فوتبال تاثیر بیشتری داشته باشد، بی‌عدالتی است.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: لیگ نوزدهم نیمه تمام بماند/ در انتخابات اکثریت با باشگاه‌ها باشد

لیگ نوزدهم نیمه تمام بماند/ در انتخابات اکثریت با باشگاه‌ها باشد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش