پنج شنبه , ۱۵ خرداد ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
لوایح زیربنایی در حوزه شهری از سوی دولت ارائه شود

لوایح زیربنایی در حوزه شهری از سوی دولت ارائه شود


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، پیروز حناچی امشب در حاشیه افتتاح مرکز دائمی پایش سلامت کارکنان و بازنشستگان شهرداری تهران با حضور در جمع خبرنگاران گفت: دلیل راه اندازی این مرکز آن است که شغل تعدادی از همکاران ما در شهرداری تهران جزو مشاغل سخت محسوب می‌شود و به همین دلیل باید در معرض پایش مستمر قرار بگیرند. امروز با افتتاح این مرکز فرصتی فراهم شد تا کارکنان و بازنشستگان شهرداری به طور مرتب مورد پایش سلامت قرار گیرند.

وی در ادامه در پاسخ به سوالی درباره «طرح جامع مدیریت یکپارچه شهری» که در مجلس مطرح است، اظهار کرد: به هر صورت اینکه مفاهیم مدیریتی بازبینی و مفاهیمی متناسب با شرایط امروز تعریف شوند اقدام درستی است، اما این کار باید با هماهنگی دولت انجام شود چراکه تبعات و بار مالی زیادی به همراه دارد. به طور کلی، لوایح زیربنایی ترجیحاً باید از سوی دولت ارائه شوند.

حناچی در پاسخ به این سوال که قرار بود نمایشگاه‌های پر مخاطب در تهران برگزار نشوند و این در حالی است که یک ماه دیگر نمایشگاه الکامپ در پایتخت برگزار می‌شود، گفت: در این زمینه مذاکراتی را با شرکت نمایشگاه‌ها شروع کرده ایم که در صورت به نتیجه رسیدن اعلام می‌کنیم. البته این مذاکرات به نمایشگاه الکامپ نمی‌رسد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : لوایح زیربنایی در حوزه شهری از سوی دولت ارائه شود

لوایح زیربنایی در حوزه شهری از سوی دولت ارائه شود

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش