سه شنبه , ۴ آبان ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
قیمت دلار در بازارهای مختلف

قیمت دلار در بازارهای مختلف

به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین، بانک مرکزی قیمت ارزهای دولتی برای ۱۸ آذر ماه را  اعلام کرد که بر اساس آن قیمت ۳۹ ارز نسبت به دیروز تغییر نکرده است. 

قیمت دلار در مرکز مبادلات ارزی ۴۲۰۰ تعیین شد و یورو نیز ۴۷۸۳ تومان، درهم امارات ۱۱۴۳ تومان و قیمت پوند انگلیس نیز ۵۳۴۶ تومان ارزش گذاری و  به واجدان شرایط دریافت ارزهای دولتی فروخته می شود.

جدول قیمت ارزهای مختلف 

قیمت ارز ۱۸آذر

قیمت ارز در صرافی ملی  

نرخ ارز در صرافی ملی

قیمت دلار در صرافی های دولتی نسبت به روز گذشته ۵۰ تومان کاهش یافت و به  ۱۱۳۵۰ تومان رسید . همچنین در این سرافی ها دلار  با قیمت ۱۱۳۰۰ تومان از مردم خریداری می شود.

قیمت فروش یورو نیز ۱۳۱۰۰ تومان اعلام شده که نسبت به آخرین روز گذشته ۵۰ تومان کاهش داشته است. یورو  نیز از مردم ۱۳ هزار تومان خریداری می شود.

اکنون ۵ صرافی دولتی در خیابان فردوسی و با داشتن کارت ملی ،کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط دلار و یورو عرضه می‌کنند.

بانک‎ها دلار را چند می خرند؟‌

قیمت ارز در بانک

قیمت خرید دلار امروز با کاهش بیش از ۵۰ تومانی نسبت به روز قبل در شعب ارزی بانک‌ها ۱۱ هزار و ۲۴۷ تومان تعیین شد. 

امروز بانک های عامل  دلار را ۱۱ هزار و ۲۴۷ تومان و ۸ ریال، قیمت یورو را ۱۲ هزار و ۸۰۳ تومان و قیمت پوند انگلیس را ۱۴ هزار ۳۱۵ تومان برای خرید از مردم ارزش گذاری کرده اند.

گفتنی است قیمت خرید دلار با کاهش ۵۰ تومانی، قیمت یورو با کاهش ۵۶ تومانی و قیمت پوند با کاهش ۵۹ تومانی در بانک های عامل نسبت به روز گذشته اعلام شده است.

ارز مسافرتی چند؟ 

ارز مسافرتی و یورو و دلار

شعب منتخب بانکی امروز قیمت فروش ارز مسافرتی را بدون کارمزد ۱۳ هزار و ۱۷۷ تومان اعلام کرده اند. 

شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی یورو را به مسافران یورو  به قیمت ۱۳ هزار و ۱۷۷ تومان و ۷ ریال می فروشند که با احتساب کارمزد ۷ در هزار به رقمی حدود ۱۳ هزار و ۲۰۰ تومان می رسد. نرخ امروز نسبت به روز گذشته با کاهش ۵۸ تومانی همراه بوده است.

شعب منتخب بانک های ملی، تجارت، ملت، سامان و پارسیان که مسئولیت فروش ارز مسافرتی به مردم را برعهده دارند، روزانه بعد از دریافت نرخ ارز از سوی بانک مرکزی توزیع ارز به مسافران را آغاز می کنند.

مسافران خارج از کشوری که اسناد و مدارک خواسته شده را به شعب بانک های عامل ارائه کنند ،می توانند برای کشورهای همسایه و مشترک‌المنافع حداکثر ۵۰۰ یورو و برای سایر کشورها تا ۱۰۰۰ یورو خریداری کنند.

۲۲۳۲۲۴

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه نهانه: قیمت دلار در بازارهای مختلف

قیمت دلار در بازارهای مختلف

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش