جمعه , ۴ تیر ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
قهرمانی شهرداری گرگان در لیگ برتر با یک معجزه!

قهرمانی شهرداری گرگان در لیگ برتر با یک معجزه!


به گزارش خبرگزاری پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین؛ دیدار چهارم تیم‌های مهرام و شهرداری گرگان در مرحله نهایی لیگ برتر بسکتبال شنبه شب از ساعت ۲۰:۳۰ در سالن آزادی آغاز شد.

در این بازی کوارتر اول ۲۰ بر ۱۹ به سود مهرام به پایان رسید، اما در کوارتر دوم این گرگانی‌ها بودند که ۳۵ بر ۲۷ نتیجه را به سود خود پایان دادند.

کوارتر سوم در حالی ۳۳ بر ۲۱ به سود مهرام به پایان رسید که صمد نیکخواه بهرامی و مهدی کامرانی را دریافت ۵ خطا از مسابقه بیرون رفتند.

در کوارتر چهارم دو تیم در امتیاز آوری موفق نبودند و در حالی که ۵ دقیقه گذشته بود تنها این گرگانی‌ها بودند که ۷ امتیاز را کسب کرده بودند.

در ادامه گرگانی‌ها از برتری خود استفاده کردند و در غیاب دو بازیکن تاثیرگذار مهرامی‌ها پیش افتادند، اما در ۱۵ ثانیه آخر مهرام با اشتباه رضایی فر یک امتیاز هم پیش افتاد و در نهایت در وقت اضافه دو تیم با شوت استثنایی پری پری بازیکن آمریکایی گرگان ۹۶ بر ۹۶ مساوی شد.

در وقت های اضافه این گرگانی‌ها بودند که ۱۱۰ بر ۱۰۳ پیروز شدند و به مقام قهرمانی لیگ برتر بسکتبال رسیدند.

این نخستین قهرمانی گرگانی‌ها در لیگ برتر محسوب می‌شود.

بیشتر بخوانید: تست کرونای مدافع پرسپولیس منفی شد

۲۵۳ ۲۵۱

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه نهانه: قهرمانی شهرداری گرگان در لیگ برتر با یک معجزه!

قهرمانی شهرداری گرگان در لیگ برتر با یک معجزه!

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش