دوشنبه , ۲۵ آذر ۱۳۹۸
طراحی سایت در اصفهان

قطع همکاری کارخانه با شهرداری ارومیه بدلیل نتایج ضعیف یا بیماری!


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین آذربایجان‌غربی، بعد از کسب نتایج نه چندان خوب تیم شهرداری ارومیه در لیگ برتر امسال با مصطفی کارخانه و البته بیماری این سرمربی سرشناس اخبار چندپهلویی از این باشگاه مدعی قهرمانی به گوش می‌رسد.

روز یکشنبه و در هفته دهم لیگ برتر در دیدار دو تیم شهرداری ارومیه و پیام خراسان، کارخانه حضور نداشت و این اتفاق سبب انتشار شایعاتی از وضعیت این تیم شد.

  • پایگاه خبری نهانه به نقل از فارس صبح روز گذشته به نقل از مصطفی کارخانه نوشت: هواداران به شایعات توجه نکنند، چراکه عدم حضورم در بازی با پیام خراسان به دلیل عمل جراحی‌ام بود.
  • پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر ظهر روز گذشته در گفت و گو با مدیرعامل تیم شهرداری ارومیه نوشت: دلیل غیبت مصطفی کارخانه روی نیمکت تیم در بازی مقابل پیام خراسان به دلیل کسالت بود و وی کسالت دارد، در این زمینه خیلی ورود نکنید.
  • خبرگزاری میزان عصر روز گذشته در خبری کوتاه نوشت: برخی عنوان می‎کنند مصطفی کارخانه به دلیل بیماری درخواست قطع همکاری با تیم ارومیه را داده، اما خبرها حاکی از آن است که او به دلیل کسب نتایج ضعیف با تیم پرستاره‎اش از سمت خود اخراج شده است.
  • پایگاه محلی میللت، رسانه نزدیک به شهرداری ارومیه هم امروز نوشت: بدلیل کسب نتایج ضعیف تیم، باشگاه به‌دنبال جذب بهروز عطایی است ولی احتمالا این سرمربی به این پیشنهاد جواب مثبت نخواهدداد.

اما نکته عجیب‌تر این ماجرا، برداشت‌هاییست که از سوی هواداران شده است و آنها اعتقاد دارند باشگاه بدنبال جذب کاپیتان تیم‌ملی است و برای این اتفاق، باید کادرفنی تغییرکند.

برای مشخص شدن چند و چون این ماجرا تماسی با پیمان رضایی مدیرعامل باشگاه برقرار کردیم که وی فعلا پاسخی به وضعیت تیم و این اتفاقات نمی‌دهد.

در این خصوص، باید منتظر ماند و ببینیم در ۵۰ روز تعطیلی لیگ برتر برای تیم شهرداری ارومیه چه اتفاقاتی رخ خواهدداد.

۴۶

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه نهانه: قطع همکاری کارخانه با شهرداری ارومیه بدلیل نتایج ضعیف یا بیماری!

قطع همکاری کارخانه با شهرداری ارومیه بدلیل نتایج ضعیف یا بیماری!

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش