پنج شنبه , ۶ آذر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
قطعی فیبر نوری، تجارت ایران و ترکیه را مختل کرد

قطعی فیبر نوری، تجارت ایران و ترکیه را مختل کرد


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از گمرک ایران، سید روح اله لطیفی گفت: تنها مسیر تجاری ما با ترکیه مسیر ریلی گمرک رازی است که تا کنون بیش از دو هزار و ۵۰۰ واگن از ۲۶ اسفندماه، صادرات و واردات از این مسیر با ترکیه داشتیم.

وی افزود: همه وزارتخانه‌ها و سازمان‌های مرتبط با تجارت خارجی در تلاش هستند تا با تقویت این مسیر، تنها راه تجارت خارجی با ترکیه را تقویت کنند، که در این بین انتقال کالا از کامیون به واگن در سهلان و قره تپه و افزایش واگن‌های در حال تردد بین دو کشور و رفع موانع احتمالی از جمله اقدامات دستگاه‌های مرتبط است.

لطیفی اظهار داشت: با وجود همه تلاش‌ها، قطعی فیبر نوری در گمرک رازی مانع از خدمات به موقع الکترونیکی اسناد شده و تنها مسیر تجاری فعلی ایران و ترکیه را در برخی روزها مختل کرده است.

دبیر شورای اطلاع رسانی گمرک در پایان افزود: ضمن تشکر از شرکت مخابرات بابت همراهی‌های همیشگی در مسیر تجارت کشور، امیدواریم تا برای حل مشکل پیش آمده در این گمرک که این روزها به دلیل بسته بودن مرزهای زمینی اهمیت فوق العاده ای برای کشور پیدا کرده است، اقدام فوری انجام دهند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه نهانه: قطعی فیبر نوری، تجارت ایران و ترکیه را مختل کرد

قطعی فیبر نوری، تجارت ایران و ترکیه را مختل کرد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش