سه شنبه , ۴ آذر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
قدردانی معاون عمرانی وزیر کشور از اقدامات مدیریت شهری و روستایی

قدردانی معاون عمرانی وزیر کشور از اقدامات مدیریت شهری و روستایی


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، مهدی جمالی نژاد با اشاره به اقدامات شبانه روزی شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در ضدعفونی محیط شهرها و روستاها و پیشگیری از شیوع بیماری و کنترل آن و اقدامات خاص آنها در شرایط فعلی کشور که مقابله با ویروس کرونا در اولویت برنامه‌های دولت و همچنین مدیریت شهری و روستایی قرار دارد وجلوه ای بی نظیر از همراهی مردم با این نهادها در روز طبیعت در ۱۳ فروردین رقم خورد، از خدمات این دو نهاد که با نگاه و مدیریت جهادی به طور شبانه روزی در این زمینه فعالیت می‌کنند، قدردانی و تشکر نمود.

جمالی نژاد همچنین با اشاره به گستردگی کار در سطح کشور و اهمیت استفاده از همه ظرفیت‌های موجود در همه دستگاه‌های اجرایی؛ اقدامات مفید و مؤثر شهرداری‌ها و طرح‌های خلاق و فراگیر دهیاری‌ها برای پیشگیری از شیوع بیماری را بسیار تأثیر گذار و فراگیر توصیف کرد.

رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاریهای کشور در پایان ابراز امیدواری کرد، با لطف و یاری خداوند و در پرتو مشارکت و همراهی مردم و اقدامات جهادی همه دست اندرکاران در خدمت به مردم شریف ایران، هرچه زودتر شاهد رفع کامل این بیماری در پهنه سرزمین ایران اسلامی باشیم.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : قدردانی معاون عمرانی وزیر کشور از اقدامات مدیریت شهری و روستایی

قدردانی معاون عمرانی وزیر کشور از اقدامات مدیریت شهری و روستایی

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش