قاتل درختان جنگلی دادآباد خرم آباد دستگیر شد

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد: قاتل درختان جنگلی دادآباد خرم آباد دستگیر شد در خبر علمی

شیرزاد نجفی شامگاه سه شنبه در گفت و گو با گروه خبری نهانه به نقل از ایرنا افزود: فرد متخلف هنگام شب و با استفاده از اره موتوری، درختان جنگلی بلوط منطقه دادآباد را قطع می کرد.
وی اظهار کرد: ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری استان پس از گشت زنی های متوالی، فرد خاطی را با هویت ع – ط شناسایی و طی یک عملیات ویژه در حین ارتکاب جرم دستگیر کردند.
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان افزود: این فرد متخلف پس از تشکیل پرونده قضایی و صدور حکم توسط بازپرس دادسرای عمومی و انقلاب خرم آباد، تحویل مراجع قضایی شد.
وی با اشاره به تمهیدات جدی و سختگیرانه منابع طبیعی در برخورد با متجاوزان به اراضی ملی به ویژه در جنگل های انبوه و ارزشمند بلوط منطقه داد آباد شهرستان خرم آباد بیان کرد: نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی با گشت زنی های مداوم و بی وقفه از انفال و منابع طبیعی محافظت می کنند و به متخلفان و سودجویان اجازه تعرض و دست درازی به این منابع را نخواهند داد.
نجفی با یادآوری شماره تماس ۱۵۰۴ امداد جنگل و مرتع گفت: به طور قطع هوشیاری و اطلاع رسانی مردم می تواند نقش موثری در کاهش خسارات ناشی از تخریب در عرصه های منابع طبیعی داشته باشد.
در لرستان بیش از یک میلیون هکتار جنگل و مرتع وجود دارد.
۹۸۷۲/۳۰۲۲
خبرنگار: اله یار محمودی فر** انتشاردهنده: احسان کردی

انتهای پیام /*

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید.


مشاهده : قاتل درختان جنگلی دادآباد خرم آباد دستگیر شد

قاتل درختان جنگلی دادآباد خرم آباد دستگیر شد

۲۴ January 2018 | 1:03 am

دوره بازرسی جوش