پنج شنبه , ۶ آذر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
فیفا پول خرده طلبکار خارجی پرسپولیس را داد

فیفا پول خرده طلبکار خارجی پرسپولیس را داد


در روزهایی که طلبکاران خارجی استقلال و پرسپولیس در فیفا به صف شده‌اند و بحران دلار دو باشگاه را فرا گرفته، فیفا خبری خوب را به آن‌ها داد. روز گذشته یکی از مسئولان فدراسیون فوتبال در این باره به خبرورزشی گفت: «خوشبختانه نامه‌نگاری‌ها جواب داد. فیفا قبلاً هم این کار را کرده بود. هم موافقت کرد پول بعضی از طلبکاران استقلال را بدهد و هم پرسپولیس را.»

طبق خبرهای رسیده از فدراسیون فوتبال از آنجا که پرسپولیسی‌ها زودتر در این زمینه اقدام کردند، حتی پول به حساب چند طلبکار خارجی این باشگاه واریز شده و به همین دلیل موقتاً خطر از بیخ گوش آن‌ها گذشته است. فیفا از منبع مالی این باشگاه اکثر خرده بدهی‌ها را پرداخت و اعلام کرده در آینده هم می‌تواند این بدهی‌ها را تا آنجا که منابع مالی‌شان جواب دهد، پرداخت کند. در استقلال، اما شرایط متفاوت‌تر بوده است. طبق اعلام قبلی فیفا، طلب جپاروف، منشا و مارتین فورکل باید در روزهای سوم، ششم و دهم اردیبهشت پرداخت می‌شد که نشده است. دیروز بعضی از کانال‌های استقلالی ابراز نگرانی کردند که نکند باشگاه از نقل و انتقالات محروم و با حکم کسر امتیاز روبه‌رو شود.

آن مقام مسئول در فدراسیون، اما در این باره هم توضیح داد: «بابت استقلال هم نگرانی نیست. فیفا پذیرفت پول را واریز کند. در حال انجام استعلام از بانکی هستند که پول از آنجا واریز خواهد شد. مشکلی از این بابت وجود ندارد و ظرف روزهای آینده پول این طلبکاران استقلال هم واریز می‌شود تا خطری این باشگاه را تهدید نکند.»

البته دو وکیل بین‌المللی هم از استقلال شکایت کرده‌اند و حکم گرفته‌اند. استقلال حول و حوش ۴۰۰ هزار دلار و پرسپولیس هم ۶۵۰ هزار دلار در فیفا دارند. البته میزان بدهی‌های خارجی بیشتر از این حرف‌هاست. منتها دو باشگاه امید دارند تا فعلاً بتوانند پرونده‌های تهدیدآمیز را رفع و رجوع کنند. وگرنه اگر موعد پرداخت پول شفر و برانکو برسد، دو باشگاه باید کلی پول دیگر روی این پول‌ها بگذارند تا بتوانند به سلامت از آن مرحله هم عبور کنند.

۲۵۵ ۴۱

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : فیفا پول خرده طلبکار خارجی پرسپولیس را داد

فیفا پول خرده طلبکار خارجی پرسپولیس را داد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش